0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šturmas ir audra. Grišų trilogijos 2-oji knyga

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 14,79 €*
Sutaupote: 6.80 € (46%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šturmas ir audra. Grišų trilogijos 2-oji knyga" aprašymas

Kirtę Tikrąją jūrą, persekiojami priešų, Alina su Malu ketina įsikurti nepažįstamoje žemėje, kur niekas nėra girdėjęs apie Saulės Kvietėją. Alina slepia savo tapatybę, tačiau ilgainiui negali pabėgti nuo praeities ir savo likimo. Darklingas išnyra iš Šešėlio kanjono įgijęs naują, siaubą keliančią galią ir apsėstas minties užimti Ravkos sostą.

Padedama kaperio Alina grįžta į kadaise paliktą šalį, pasiryžusi kovoti su Ravkos priešais. Dėl savo stiprėjančios galios ji vis labiau panyra į Darklingo magijos sūkurį ir tolsta nuo Malo. Alinai teks pasirinkti tarp savo šalies, galios ar meilės, kuri jai visuomet buvo kaip kelrodė žvaigždė besiartinančioje audroje.


„Šturmas ir audra“ – antroji grišų trilogijos knyga. Pirmoji - "Šešėlis ir kaulas". Ši serija tapo „The New York Times“ bestseleriu ir išrinkta geriausia „Amazon“ metų knygos nominacijoje.


„Knyga užburianti... L. Bardugo kuriamas vaizdas sukelia malonų šiurpulį. Tokia ir turi būti maginė fantastika.“ 

The New York Times Book Review 

 

„Ryškus knygos veiksmas kupinas įtampos.“

USA Today


„Štai kam reikalingas maginės fantastikos žanras.“

The New York Times


Iš anglų kalbos vertė Astra AlbaParašykite atsiliepimą apie "Šturmas ir audra. Grišų trilogijos 2-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Maginės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Šturmas ir audra. Grišų trilogijos 2-oji knyga", kurią skaitytojams dovanoja Leigh Bardugo. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Leigh Bardugo su knyga "Šturmas ir audra. Grišų trilogijos 2-oji knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šturmas ir audra. Grišų trilogijos 2-oji knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Leigh Bardugo. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šturmas ir audra. Grišų trilogijos 2-oji knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šturmas ir audra. Grišų trilogijos 2-oji knyga" perkama kartu