Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Susuk smegenis: kaip manipuliuoti informacija, siekiant paveikti žmones

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 16,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2021-12-12 ?

Pradejo 2008, isleido 2013, isversta i LT 2019m, dabar 2021m.pabaiga... ar nepasenusi info, ar nebus jau perprastos ir pasenusios technikos?


2024-07-31 16.99 InStock
Į krepšelį 16,99 € Kaina

Knygos „Susuk smegenis: kaip manipuliuoti informacija, siekiant paveikti žmones“ aprašymas

 Naujazelandiečio dizainerio, reklamų kūrėjo ir iliustratoriaus Nicholaso McFarlane knyga „Susuk smegenis: 10 žingsnių kaip manipuliuojama informacija, siekiant paveikti žmonėms“ yra vadovas, kaip padaryti kietą propagandą.

Autorius tiesiogiai instruktuoja, kaip susukti smegenis kitiems per dešimt žingsnių ir, aiškindamas bazinius dalykus apie melo meną, faktų iškraipymą ir smegenų plovimą įrodo, kad tai padaryti labai paprasta.

Žinoma, knygos realybė nėra tiek tiesmuka, kiek skelbia jos reklaminiai tekstai. Nicholas McFarlane knygą pradėjo kurti 2005-ais metais, įkvėptas Londone prasidėjusių ir per pasaulį (iki Oklando taip pat) nusiritusių protesto mitingų ir kurpė ją aštuonerius metus, siekdamas aiškaus tikslo: per satyrinę knygos intonaciją priversti skaitytojus likti pasirinkimo zonoje – tikėti autoriaus teiginiais, ar jais abejoti.

Tuo metu Nicholas McFarlane dirbo vienoje Oklando reklamos agentūrų ir buvo daugelio prizais apdovanotų kampanijų autoriumi. „Reklama ir propaganda yra lyg inis ir janis. Tai beveik tas pats, ir aš daug ko išmokau iš propagandos ir panaudojau reklamoje, ir pritaikiau knygoje“, sako „Susuk smegenis“ autorius.

Nicholas McFarlane visuomet domino vizualinė propagandos pusė, nuo grafitų iki plakatų, bet tik persikėlęs gyventi į Londoną jis pradėjo giliau tirti šią sritį ir įsitikino, kad jo nuojauta buvo tiksli, ir kūrėjas ją patvirtino faktais – sunkiosios propagandos priemonės yra naudojamos iki šiol ir visur – korporacijose, vyriausybėse, politikoje. Ir keisčiausia, argumentuoja „Susuk smegenis“ autorius, šios visapusiškos propagandos buvimo ir jos įtakos niekas nepastebi, aplinka priima propagandą kaip įprastą ir priimtiną realybės foną.

Pirmasis knygos „Susuk smegenis: 10 žingsnių kaip manipuliuojama informacija, siekiant paveikti žmonėms“ leidimas buvo įtrauktas į garsios parodos „Propaganda: Power and Persuasion“ (2013 m., Britų biblioteka) ekspoziciją. Tai buvo, be abejo, sąmoningas parodos sprendimas, nes Nicholas McFarlane knyga, šalia teksto, turi tirštą vizualią dalį. Joje pateiktos iliustracijos, grafikai, informacinė grafika knygą paverčia meniniu objektu.

Nicholas McFarlane tokiai saviraiškai turi labai stiprią bazę – dvidešimt metų patirties praktinės reklamos versle leido jam sukurti griaunančios jėgos tekstus su įspūdingu vaizdu. Prieš jam tampant „Susuk smegenis: 10 žingsnių kaip manipuliuojama informacija, siekiant paveikti žmonėms“ autoriumi ir iliustratoriumi, jis padarė ne vieną pritrenkiantį projektą, iš kurių garsiausias yra grupės „The Prodigy“ albumo „The Day is My Enemy“ viršelis.

Iš anglų kalbos vertė Vita Daugelienė


  • Autorius: Nicholas McFarlane
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 17x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098247169

2021-12-12

Pradejo 2008, isleido 2013, isversta i LT 2019m, dabar 2021m.pabaiga... ar nepasenusi info, ar nebus jau perprastos ir pasenusios technikos?

2020-09-11

sita knyga turi buti topuose, skaitykite visi ir supraskite

Parašykite atsiliepimą apie „Susuk smegenis: kaip manipuliuoti informacija, siekiant paveikti žmones“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Protas, intelektas, atmintis

Nicholas McFarlane pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Susuk smegenis: kaip manipuliuoti informacija, siekiant paveikti žmones“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Susuk smegenis: kaip manipuliuoti informacija, siekiant paveikti žmones“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Susuk smegenis: kaip manipuliuoti informacija, siekiant paveikti žmones“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Susuk smegenis: kaip manipuliuoti informacija, siekiant paveikti žmones“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nicholas McFarlane tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Susuk smegenis: kaip manipuliuoti informacija, siekiant paveikti žmones“ perkama kartu