0

Sužeisti jausmai: kaip įveikti gyvenimo skaudulius

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 7,39 €
Kaina knygyne: 8,69 €*
Sutaupote: 1.30 € (15%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Sužeisti jausmai: kaip įveikti gyvenimo skaudulius

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • ISBN ar kodas: 9789955294405

2020-10-31 7.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sužeisti jausmai: kaip įveikti gyvenimo skaudulius" aprašymas

"Žmogaus psichologinė ir dvasinė pusės papildo viena kitą ir yra tarpusavyje susijusios. Prasmės ir išgijimo paieškos, žmogiškosios pilnatvės siekis yra susiję tiek su psichologiniu, tiek su dvasiniu aspektais, nes jie abu daro įtaką vienas kitam. Šiandien įsigalėjusios moralinės sumaišties atmosferoje nemažai žmogų slegiančių problemų turi gilų dvasinį matmenį, o didelę dalį psichologinių sutrikimų galima išgydyti tik pasitelkus dvasinį kontekstą. Vis aiškiau suprantu, kad šių dienų žmones kamuoja didžiulės, siaubingos problemos, kurioms išspręsti reikalingas dvasinis matmuo. Tam, kad žmogus iki galo išgytų, reikia dvasinio užmojo. Toks holistinis požiūris į žmogų leido man suprasti daugelį dalykų. Jais aš ir dalinuosi šioje knygoje."
Martinas H. Padovanis

Martinas H. Padovanis – Dievo Žodžio draugijos (katalikų vienuolių misionierių ordinas) narys, daug metų dirbantis psichoterapeutu ir konsultuojantis sunkumų patiriančias šeimas. Jo knyga Sužeisti jausmai – tai apmąstymai apie pyktį, kaltės jausmą, depresiją, savikritiką, meilę sau. Autorius analizuoja jų įtaką krikščionių gyvenimui. Knyga "Sužeisti jausmai" turėtų būti pravarti kiekvienam krikščioniui, ypač tiems, kurie kreipiasi į psichologus, nekalbančius apie religiją.

Iš anglų kalbos vertė Kristina Gudavičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Sužeisti jausmai: kaip įveikti gyvenimo skaudulius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Martin H. Padovani parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sužeisti jausmai: kaip įveikti gyvenimo skaudulius, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sužeisti jausmai: kaip įveikti gyvenimo skaudulius aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sužeisti jausmai: kaip įveikti gyvenimo skaudulius už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sužeisti jausmai: kaip įveikti gyvenimo skaudulius? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Martin H. Padovani tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Sužeisti jausmai: kaip įveikti gyvenimo skaudulius" perkama kartu