Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sveikatos receptai. 1000 vaistų iš sodo ir miško: valo, stiprina, gydo

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 3.39 SoldOut

Knygos "Sveikatos receptai. 1000 vaistų iš sodo ir miško: valo, stiprina, gydo" aprašymas

Žmonija nuo seno žinojo apie medžių bei kitų augalų gydomąjj poveikį organizmui ir stengėsi juo kuo plačiau pasinaudoti. Iš tikrųjų, medžiai, krūmai, žolynai ir gėlės savinasi iš aplinkos informaciją ir laiko ją savyje energijos pavidalu. Ypač stiprią energija turi medžiai. Toji energija nuolatos atsinaujina, todėl galima sakyti, kad medžiuose sukaupta visos gamtos jėga.

Mokslininkai yra nustatę, kad augalai labai aktyviai absorbuoja iš aplinkos šviesos spinduliuotės raudonąjį spektrą, mėlyną ir violetinę spalvas — gana išrankiai, o žalios spalvos, kaip bebūtų keista, žali lapai ir žolynai visiškai neabsorbuoja. Atvirkščiai, augalijos pasaulis aktyviai atspindi ir pats spinduliuoja į aplinką žalią spalvą. Štai kodėl augalai taip palankiai veikia žmogų.

Išėjus iš mūrinių pastatų į gamtos prieglobstį, kur tiek daug augalų spinduliuojamos žalios spalvos, organizmas patiria labai efektyvią sveikatinimo procedūrą. Žalia spalva gali net pagydyti, pavyzdžiui, nuslopinti galvos skausmą, padėti greičiau pasveikti peršalus, pagerinti situaciją sergant stuburo ligomis arba sutrikus medžiagų apykaitai. Jos dėka gali normalizuotis širdies veikla, ypač esant aritmijai arba tachikardijai.

Žalia spalva naudojama gydant nervų sistemos ligas ir psichikos sutrikimus. Kai kurių medikų teigimu, ši spalva padidina regėjimo aštrumą, palankiai veikia bronchus ir širdį.

Žalios spalvos apšvietimas naudingas sergant bronchitu, artritu, diabetu, akių ir opinėmis ligomis, vystantis augliams, esant cistų. Apskritai žalia šviesa rekomenduojama sergant bet kokiomis lėtinėmis ligomis.

Žalios ir geltonos spalvų derinys stimuliuoja protinę veiklą, stiprina nervų sistemą, padeda atsipalaiduoti. Būnant gamtoje žalios spalvos gydomąjį poveikį sustiprina augalų, o ypač medžių energija. Medžiai keičiasi energija su žmogumi, jį stiprindami ir sveikatindami. Jie padeda gydyti ir fizinį žmogaus kūną, ir jo sielą.

Kiekvienas medis, kaip ir žmogus, turi savo aurą arba vadinamąjį biolauką. O augdami kartu medžiai suformuoja tam tikrą atmosferą. Medžiai gali duoti žmogui aktyvios, geros, teigiamos energijos ir pasisavinti iš jo neigiamą. Priklausomai nuo to, vieni medžiai laikomi donorais, o kiti — vampyrais. Prie kokio medžio glaustis siekiant naudos ir sveikatos savo organizmui, priklauso nuo savijautos arba konkrečios ligos.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Medicina visiems
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 190
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098095425

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sveikatos receptai. 1000 vaistų iš sodo ir miško: valo, stiprina, gydo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygų serija "Sveikatos receptai"

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sveikatos receptai. 1000 vaistų iš sodo ir miško: valo, stiprina, gydo", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sveikatos receptai. 1000 vaistų iš sodo ir miško: valo, stiprina, gydo" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sveikatos receptai. 1000 vaistų iš sodo ir miško: valo, stiprina, gydo" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sveikatos receptai. 1000 vaistų iš sodo ir miško: valo, stiprina, gydo"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sveikatos receptai. 1000 vaistų iš sodo ir miško: valo, stiprina, gydo" perkama kartu