⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tapyba

Kaina: 9,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 9.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tapyba" aprašymas

Vladas Karatajus – vienas žymiausių XX a. Lietuvos tapytojų. Šis albumas atspindi būdingiausius jo penkių kūrybos dešimtmečių darbus: portretus, peizažus, natiurmortus.
Dailininko kūryboje vyrauja menininkų, mokslininkų ir kitų inteligentiškų profesijų žmonių, amžininkų portretai, sukurta daug artimųjų, šeimos narių – žmonos, sūnaus, dukters – portretų.
Menininko peizažas savo samprata artimas portretui: dailininkas ieško kiekvieno objekto individualizuotos charakteristikos, kuria savitą namo, miesto ar gatvės vaizdą. Peizažuose ir natiurmortuose laikomasi realizmo principų, bet jiems nesvetimas ir impresionistiškas pasaulio suvokimas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tapyba"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tapyba", Vladas Karatajus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vladas Karatajus su knyga "Tapyba" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tapyba" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vladas Karatajus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tapyba" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tapyba" perkama kartu