⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tiesinės algebros ir analizinės geometrijos elementai (2-oji laida)

Kaina: 14,29 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 14.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tiesinės algebros ir analizinės geometrijos elementai (2-oji laida)" aprašymas

Vadovėlį sudaro skyriai: matricos ir determinantai, tiesinių lygčių sistemos, vektroinė algebra, tiesė ir plokštuma, antros eilės kreivės ir paviršiai, tiesinės erdvės, Euklido erdvės, tiesiniai operatoriai, kvadratinės formos, tiesinio programavimo elementai. Vadovėlis skirtas aukštųjų technikos mokyklų studentams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tiesinės algebros ir analizinės geometrijos elementai (2-oji laida)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Matematikos, statistikos knygos

Aldona Pekarskienė, Vidmantas Pekarskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tiesinės algebros ir analizinės geometrijos elementai (2-oji laida)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tiesinės algebros ir analizinės geometrijos elementai (2-oji laida)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tiesinės algebros ir analizinės geometrijos elementai (2-oji laida)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tiesinės algebros ir analizinės geometrijos elementai (2-oji laida)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aldona Pekarskienė, Vidmantas Pekarskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tiesinės algebros ir analizinės geometrijos elementai (2-oji laida)" perkama kartu