0

Tobula kalba žaliems

  • Nuolaida knygai -33%
Kaina internetu: 3,39 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 1.60 € (33%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tobula kalba žaliems

  • Leidėjas: Smaltijos leidykla
  • Išleidimo metai: 1999
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 388
  • ISBN ar kodas: 9789986965046

2020-11-30 3.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tobula kalba žaliems" aprašymas

Žinomo amerikiečių oratoriaus bei teisininko Malkolmo Kašnerio knyga padės išvengti apmaudžių klaidų sakant kalbas. Knygoje mokoma, kaip analizuoti ir planuoti būsimą kalbą, patraukti klausytojo dėmesį ir išlaikyti jį iki kalbos pabaigos, kaip juokauti, net jei ir nemokate laidyti sąmojų, kaip atsakinėti į klausimus.

Parašykite atsiliepimą apie "Tobula kalba žaliems"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lyderystė

Malcolm Kushner parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tobula kalba žaliems, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tobula kalba žaliems aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tobula kalba žaliems už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tobula kalba žaliems? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Malcolm Kushner tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Tobula kalba žaliems" perkama kartu