0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tukutaškės pasakos

Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 8,89 €*
Sutaupote: 1.40 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tukutaškės pasakos" aprašymas

Knygelę „Tukutaškės pasakos“ sudaro dvi eiliuotos istorijos, kuriose mažieji skaitytojai skatinami mylėti net pačius mažiausius gyvūnėlius. Istorijos ragina patikėti, kad viskas įmanoma, jeigu tik pasirenkame teisingą kelią ir atkakliai siekiame savo svajonių.

„Kirmėlytė svajotoja“ – tai pasaka apie mažos kirmėlytės turimą didelę svajonę. Apie jos drąsą keisti nusistovėjusias tradicijas ir leistis į kelionę savo norų link.

„Voriukas siuvėjas“ – istorija apie nelabai mėgstamą vabaliuką, kuris iš kasdienės ir jaukios aplinkos patenka į visiškai jam nepažįstamą. Naujieji aplinkiniai nėra juo sužavėti ir pašiepia jo išvaizdą, bet tai, ką jis moka geriausiai, priverčia pažvelgti į jį visai kitomis akimis.

Be to, knygelėje „Tukutaškės pasakos“ pateikiama užduotis – įvairiose iliustracijų vietose besislepianti Tukutaškė ragina vaikus ne tik klausytis, bet ir aktyviai dalyvauti istorijoje ieškant boružėlių.


  • Autorius: Vaida Kussat-Deviatnikovė
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268789

Parašykite atsiliepimą apie "Tukutaškės pasakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Tukutaškės pasakos", kurį parašė Vaida Kussat-Deviatnikovė. Siūlome ne tik išsamų "Tukutaškės pasakos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vaida Kussat-Deviatnikovė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Tukutaškės pasakos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Tukutaškės pasakos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tukutaškės pasakos" perkama kartu