Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Užnemunė: visuomenė ir dvasinio gyvenimo procesai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 10.64 SoldOut

Knygos „Užnemunė: visuomenė ir dvasinio gyvenimo procesai“ aprašymas

Mokslinių straipsnių rinkinyje nagrinėjami Užnemunės religinio ir kultūrinio gyvenimo procesai XVI a. vid. - XX a. Aptariama krikščioniškųjų bendruomenių raida, organizacinė struktūra. Tyrinėjami įvairūs Sūduvos bažnyčių dailės paveldo, muzikos ir teatro, leidybins ir edukacinės veiklos aspektai.


Parašykite atsiliepimą apie „Užnemunė: visuomenė ir dvasinio gyvenimo procesai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninio tobulėjimo knygos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Užnemunė: visuomenė ir dvasinio gyvenimo procesai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Užnemunė: visuomenė ir dvasinio gyvenimo procesai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Užnemunė: visuomenė ir dvasinio gyvenimo procesai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Užnemunė: visuomenė ir dvasinio gyvenimo procesai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Užnemunė: visuomenė ir dvasinio gyvenimo procesai“ perkama kartu