⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Užrašyta istorija. Laiškai, pakeitę pasaulį

Kaina: 5,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 5.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Užrašyta istorija. Laiškai, pakeitę pasaulį " aprašymas

Laiškai dažnai gyvuoja kur kas ilgiau, nei juos rašiusieji galėjo įsivaizduoti.

Knygos „Užrašyta istorija. Laiškai, pakeitę pasaulį“ sudarytojas, įvadinio žodžio ir laiškų komentarų autorius Simon Sebag Montefiore (Saimonas Sibegas Montifiorė, g. 1965 m.) – žinomas britų istorikas, rašytojas, populiariosios istorijos knygų ir romanų autorius, pelnęs ne vieną prestižinį literatūrinį apdovanojimą. Kritikos itin vertinamos jo istorinės knygos kelia stambių kino kompanijų susidomėjimą ir yra išverstos į daugiau nei 48 kalbas. Rašytoją labai pamėgo ir lietuvių skaitytojai: jo knygų „Kalbos, pakeitusios pasaulį“, „Jeruzalė“, „Istorijos titanai“ tiražai nuolat pakartojami. „Užrašyta istorija. Laiškai, pakeitę pasaulį“ – septintoji į lietuvių kalbą išversta S. S. Montefiores knyga.

Į šį išskirtinį laiškų rinkinį sudėta daugiau kaip šimtas garsiausių pasaulio istorijoje laiškų iš daugelio kultūrų, šalių ir tautų nuo senovės Egipto ir Romos iki šiuolaikinio labai prieštaringo pasaulio. Vieni iš jų kilnūs ir įkvepiantys, kiti itin niekingi ir keliantys nerimą; kai kurie – tikri literatūriniai šedevrai, o kai kurie žiaurūs ir atvirai piktinantys; daugelis erotiški, o keletas tiesiog veria širdį. Šioje antologijoje yra laiškų, kadaise rašytų dantiraščiu, ant papirusų, pergamento, o jų autoriai – nuo Ramzio Didžiojo ir Siuleimano Puikiojo iki Elžbietos I ir Michelangelo, nuo Emmeline Pankhurst iki Leonardo Coheno ir nuo Stalino iki Mandelos bei nežinomų paprastų žmonių, rašiusių kritinėmis savo gyvenimo aplinkybėmis. Čia esama meilės laiškų ir laisvės šauklių, grasinimų karu ir priešmirtinių apmąstymų, kelionių aprašymų ir atsisveikinimų. O autorius, apibūdindamas kiekvieną iš jų spalvingu meistriško pasakotojo stiliumi, atskleidžia, kodėl šiuos laiškus perskaityti būtina – jie atveria mums žmonijos praeitį, praturtina dabartinį gyvenimą ir nušviečia ateitį.

„Sebagas Montefiore turi akį tam, kas pikantiška, šiurpina, kelia aistras ir sukrečia... labai jaudinama.“
THE TIMES


  • Autorius: Simon Sebag Montefiore
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 356
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094666032

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Užrašyta istorija. Laiškai, pakeitę pasaulį "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Užrašyta istorija. Laiškai, pakeitę pasaulį ", Simon Sebag Montefiore. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Simon Sebag Montefiore su knyga "Užrašyta istorija. Laiškai, pakeitę pasaulį " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Užrašyta istorija. Laiškai, pakeitę pasaulį " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Simon Sebag Montefiore. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Užrašyta istorija. Laiškai, pakeitę pasaulį " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Užrašyta istorija. Laiškai, pakeitę pasaulį " perkama kartu