0

Vaivorykštė ir neandertalietis

  • Nuolaida knygai -83%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 0,99 €
Kaina knygyne: 5,79 €*
Sutaupote: 4.80 € (83%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2013-11-10 Boris

Kaip ir "Trobele ant debesies", puikiu filosofiniu ese knyga apie gamta, zmogu, kuryba, laika, mirti, tecninio progreso kaina. Rekomenduoju.

Informacija

Vaivorykštė ir neandertalietis

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 16x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9789986397182

2021-01-31 0.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vaivorykštė ir neandertalietis" aprašymas

Poetas, eseistas, fotografas yra išleidęs ne vieną eseistikos ir gamtosauginę knygą, bet niekad prozoje nebuvo toks autentiškas. Atsivėrimai ir apmąstymai ne kartą randasi iš įsižiūrėjimo į paprastus ir amžinus gamtos reiškinius Aukštaitijos vienkiemyje. Gamtos ženklai tampa žmogiškos egzistencijos simboliais ir orientyrais, lydinčiais nuo seniausių laikų ir neretai kontrastuojančiais su šiuolaikinės civilizacijos paklydimais. Kad tai poeto esė, rodo ritmiška kalba, metaforiškumas, aforistiškai nušlifuoti „Hifai“, artimi eilėraščiams proza, miniatiūroms.

2013-11-10

Kaip ir "Trobele ant debesies", puikiu filosofiniu ese knyga apie gamta, zmogu, kuryba, laika, mirti, tecninio progreso kaina. Rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Vaivorykštė ir neandertalietis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vaivorykštė ir neandertalietis, kurią skaitytojams dovanoja Alis Balbierius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alis Balbierius su knyga Vaivorykštė ir neandertalietis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vaivorykštė ir neandertalietis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alis Balbierius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vaivorykštė ir neandertalietis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vaivorykštė ir neandertalietis" perkama kartu