0

Vėjas gluosniuose (naujas leidimas)

  • Nuolaida knygai -23%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 10,59 €
Kaina knygyne: 13,59 €*
Sutaupote: 3.00 € (23%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
2014-01-19 Reda

Nuostabi knyga!

Informacija

Vėjas gluosniuose (naujas leidimas)

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 21x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786094410246

2020-10-31 10.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vėjas gluosniuose (naujas leidimas)" aprašymas
Pavasario buvo pilnas oras ir žemė; svaiginantis jo ilgesys ir nerimas skverbėsi net į mažą, tamsų Kurmio namelį. Taigi visai nenuostabu, kad Kurmis staiga trenkė teptuką ant grindų, šūktelėjo: „Kad jį kur! Teprasmenga ta pavasario ruoša“, – ir, net neapsivilkęs švarkelio, išrūko pro duris. Kurmis kniso, rausė, gramdė žemę nagais, kapstė ją ir vėl gramdė, rausė, kniso, uoliai darbuodamasis letenėlėmis ir visą laiką niurnėdamas panosėje: „Aukštyn, aukštyn, greičiau į viršų!“ Tik staiga – šmukšt! – jo snukutis išniro į saulės šviesą, ir Kurmis kūlversčia išsirito į šiltą pievos žolę.

Metęs pavasarinį tvarkymąsi, Kurmis nuklysta per pievas ir atsiduria prie dar niekad nematytos upės. Čia nuoširdžiojo žvėrelio laukia ir daugiau staigmenų, pakeisiančių jo gyvenimą. Su naujaisiais draugais – sumaniuoju Vandeniniu Žiurkinu, mąsliuoju Barsuku ir užsispyrėliu Rupūžiumi – Kurmis patiria gausybę neįtikėtinų nuotykių. Vietoje nenustygstantis Rupūžius nukniaukia svetimą, bet greitą... nuostabų... didžiulį... automobilį ir patenka į kalėjimą. Vėliau draugams tenka didvyriškai susigrumti su pavojingais Gūdžiosios Girios gyventojais, užgrobusiais Rupūžiaus dvarą.

Iš anglų kalbos vertė Aleksandra Dantaitė
2014-01-19

Nuostabi knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "Vėjas gluosniuose (naujas leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Vėjas gluosniuose (naujas leidimas), kurį parašė Kenneth Grahame. Siūlome ne tik išsamų Vėjas gluosniuose (naujas leidimas) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kenneth Grahame. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Vėjas gluosniuose (naujas leidimas). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Vėjas gluosniuose (naujas leidimas) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Vėjas gluosniuose (naujas leidimas)" perkama kartu