Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vėl žemės ilgesy

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 6,69 €*
Sutaupote: 0,70 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vėl žemės ilgesy" aprašymas

Vytauto Mačernio gyvenimo upė liko vadintis Jaunyste: žuvo eidamas dvidešimt ketvirtuosius metus. Galbūt dėl to jo magiškas pasaulis tebevilioja, tebetraukia mus. Poetas vis dar pilnas paslapčių, vis tebestulbinantis mus savo kitoniškumu, nardinantis į eilėraščių prasmes, į egzistencinius klausimus, į laiškų intymumą...

"Galbūt šis naujas Mačernio poezijos leidimas suformuos dar vieną skaitytojų kartą, nes eilėraščių prasmės ir gelmės neturi senaties termino, juose yra žmogaus gyvenimo pamatiniai dalykai, kurie visada jaudina, kviečia susikaupti, mąstyti, ieškoti pastovių vertybių ir jas atrasti kartu su Poetu."
Aldona Ruseckaitė  • Autorius: Vytautas Mačernis
  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 11 x 21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955939801

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vėl žemės ilgesy"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vėl žemės ilgesy", Vytautas Mačernis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Mačernis su knyga "Vėl žemės ilgesy" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vėl žemės ilgesy" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Mačernis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vėl žemės ilgesy" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vėl žemės ilgesy" perkama kartu