Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vidurio amžiaus paauglystė, arba ką veikti po 50-ies?

Kaina: 12,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 12.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vidurio amžiaus paauglystė, arba ką veikti po 50-ies?" aprašymas

Lina Vėželienė – psichologė-psichoterapeutė, pedagogė, knygų „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“ ir „Žuvis medyje“, tinklaraščio „Gyvoji psichologija“ ir daugybės psichologinių straipsnių autorė. Konsultuoja individualiai, vadovauja psichoterapinėms, profesinio augimo ir šokio terapijos grupėms. Gyvena ir dirba Vilniuje.

„Ištikus vidurio amžiaus paauglystei ir pasibaigus įprastų gyvenimo tikslų sąrašui: baigti mokslus, susirasti darbą, sukurti šeimą ir užauginti vaikus, supratau, kad atėjo laikas improvizuoti. Kilusias idėjas, ką dar būtų galima nuveikti, kai jau viskas, regis, nuveikta, pirmiau patikrinau praktiškai, o paskui tarsi stiklo karoliukus suvėriau į ilgą vėrinį. Rasite čia visko: nostalgijos, vilties, asmeniškumų ir psichologijos mokslo tyrimų. Rašau ir apie pomidorų auginimą, ir net apie fariziejus. Vėrinys išėjo spalvotas, kaip ir pats gyvenimas. Mane pačią įkvepiantis ir padrąsinantis nesustoti augti, mylėti ir kurti.
Dalinuosi juo su knygos skaitytojais. Moterimis ir vyrais, vidurio amžiaus paaugliais ar besirengiančiais jais tapti. Tikiu, kad kiekvienas iš jūsų susiversite kažką savito ir orginalaus, nes mes, vidurio amžiaus paaugliai, esame neįtikėtinai drąsūs ir kūrybingi.
Supratau tai šią knygą berašydama…“

Lina Vėželienė


  • Autorius: Lina Vėželienė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 209
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094666247

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vidurio amžiaus paauglystė, arba ką veikti po 50-ies?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Lina Vėželienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vidurio amžiaus paauglystė, arba ką veikti po 50-ies?", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vidurio amžiaus paauglystė, arba ką veikti po 50-ies?" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vidurio amžiaus paauglystė, arba ką veikti po 50-ies?" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vidurio amžiaus paauglystė, arba ką veikti po 50-ies?"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lina Vėželienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vidurio amžiaus paauglystė, arba ką veikti po 50-ies?" perkama kartu