0

Pirkėjų atsiliepimai

Viena

Kaina: 5,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 5.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Viena" aprašymas

Biografija? Fantazija? Metafizika? Savigalbos knyga? Romanas? O gal filosofija? Šiai knygai perskaityti Ričardas Bachas siūlo daugybę būdų. "Viena" - Leslės ir Ričardo skrydis į už laiko ir erdvės plytinčią sritį, į begalinį pasaulių ir gyvenimų labirintą, ten, kur suvokiama, jog viskas yra VIENA.

O jei būtume gimę
kitu metu ir kitoje vietoje?
O jei lemtingasv pasirinkimo akimirkas
galėtume patirti dar kartą?
O jei pasirinktume ką kita?

Šis pasaulis atrodo vienintelė
realybė tik kol esame į jį
pasinėrę.


Iš anglų kalbos vertė Milda DykeKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Viena"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Viena", Richard Bach. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Richard Bach su knyga "Viena" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Viena" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Richard Bach. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Viena" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Viena" perkama kartu