0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Vilniuje ir Lietuvos dvaruose. 1815-1843 metų dienoraštis

  • Nuolaida knygai -40%
Kaina internetu: 13,49 €
Kaina knygyne: 22,39 €*
Sutaupote: 8.90 € (40%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Vilniuje ir Lietuvos dvaruose. 1815-1843 metų dienoraštis


2021-04-30 13.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vilniuje ir Lietuvos dvaruose. 1815-1843 metų dienoraštis" aprašymas

Gabrielės Giunterytės-Puzinienės (Gabriela z Guntherow von Hildelsheim Puzynina, 1815–1869), poetės, dramaturgės, atsiminimų knyga „Vilniuje ir Lietuvos dvaruose“ – vertingiausia jos literatūrinio palikimo dalis.
Šie atsiminimai – tai plati ir daugiasluoksnė XIX a. pirmosios pusės panorama. Ji atveria ir spalvingus kasdienybės vaizdus, anekdotinius nutikimus, ir pristato kultūrinį, akademinį Vilniaus gyvenimą, joje ir 1830–1831 m. sukilimo bei represijų atgarsiai. Autorė iš arti supažindina su garsiausiomis to meto Lietuvos ir Lenkijos šeimomis, pristato karūnuotas galingiausių to meto valstybių asmenybes ir itin daug dėmesio skiria moterimis, atskleisdama įvairiapusę kūrybinę tos epochos moters prigimtį.

"Gabrielės Giunterytės-Puzinienės atsiminimai – bene garsiausia Lietuvoje XIX a. pirmosios pusės moters rašyta autobiografinė knyga. Tai ne tik egzistencinė aristokratės išpažintis, bet ir kone epinis kūrinys, kuriame pasakojama jos pačios ir jos šeimos istorija. Dėl ypatingo dėmesio detalei ši knyga – tai neišsenkantis šaltinis Lietuvos aukštuomenės gyvenimui ir dvarų istorijai pažinti. Pagaliau tai ir savaip papasakota senojo Vilniaus istorija."
Dr. Reda Griškaitė

"Autorė pasakoja skaitytojui lyg artimam, mylimam žmogui apie bendrų pažįstamų ar giminaičių svajones, darbus, sėkmę ir nesėkmę, apie santykius – apie gyvenimą. Galime pasijusti esą savi tos epochos žmonėms, o gausybė buities, papročių ar įvykių smulkmenų dar labiau pagyvina ir sukonkretina anuomečio Vilniaus gyvenimo panoramą."
Liuda Matonienė

Iš lenkų kalbos vertė Irena AleksaitėParašykite atsiliepimą apie "Vilniuje ir Lietuvos dvaruose. 1815-1843 metų dienoraštis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Gabrielė Giunterytė-Puzinienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vilniuje ir Lietuvos dvaruose. 1815-1843 metų dienoraštis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vilniuje ir Lietuvos dvaruose. 1815-1843 metų dienoraštis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vilniuje ir Lietuvos dvaruose. 1815-1843 metų dienoraštis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vilniuje ir Lietuvos dvaruose. 1815-1843 metų dienoraštis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gabrielė Giunterytė-Puzinienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vilniuje ir Lietuvos dvaruose. 1815-1843 metų dienoraštis" perkama kartu