TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Visi mūsų vakar

Kaina: 22,64 €
Kaina su kodu: 15,85 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 22.638 InStock
Į krepšelį

Knygos "Visi mūsų vakar" aprašymas

Jiems neskambėjo fanfaros, pasakė jis. Ir tai puiku, nes visada reikia saugotis, kai likimas apsireiškia garsiomis fanfaromis. Fanfarų garsai paprastai skelbia tik mažus, beprasmius dalykus... O rimti gyvenimo dalykai užklumpa netikėtai, užlieja staiga kaip vanduo.

Antrojo pasaulinio karo išvakarės. Nedideliame šiaurės Italijos miestelyje skirtingose gatvės pusėse gyvena dvi labai skirtingos šeimos. Priešais turtingo muilo fabriko savininko namus įsikūręs vargstantis našlys. Šių šeimų vaikai tampa artimiausiais ir kartu daugiausia iššūkių vienas kitam metančiais gyvenimo draugais. Glaudūs šeimų santykiai ima irti po našlio dukters Anos romano su kaimynų sūnumi. Nėščia nepilnametė turi nuspręsti, ką pasirinkti – abortą ar gyvenimą gėdoje ir skurde. Aną išgelbėja daug vyresnio, ekscentriško šeimos draugo netikėtas pasiūlymas, mergina išvyksta į Italijos pietus, kur jai teks susidurti ne tik su naujų santykių išbandymais, bet ir su įsisiautėjančio karo žiaurumu.

„Visi mūsų vakar“ – detali šeimos drama didelės Antrojo pasaulinio karo dramos akivaizdoje. Aviacijos antskrydžiai N. Ginzburg prozoje lieka antrame plane. Ji sutelkia dėmesį į žmonių tarpusavio santykius, kasdienio gyvenimo blyksnius. Neišsipildžiusios meilės, praradimai, ginčai, išdavystės šeimoje – būtent čia, intymioje aplinkoje, ryškėja Italiją apnikusio nerimo, pralaimėjimo nuojautos.

„Natalia Ginzburg yra galinga rašytoja.“
Italo Calvino

„Ginzburg kūryba tartum atskleidė didžiulę paslaptį, kurią mėginau išsiaiškinti visą savo gyvenimą... Atrodė, jos žodžiai perteikia kažką be galo tikro apie mano pačios gyvenimo patirtį.“
Sally Rooney

„Ji viena iš tų rašytojų, kurių balsą akimirksniu atskirsi iš kitų.“
The New York Times

Natalia Ginzburg (1916–1991) – garsi žydų kilmės italų prozininkė. Augo į antifašistinį judėjimą įsitraukusioje šeimoje, už šią veiklą Romos kalėjime nukankintas pirmasis jos vyras, rašytojas ir leidėjas Leonas Ginzburgas. Parašė 12 knygų, buvo apdovanota prestižine „Strega“ premija. Vienas žinomiausių autorės romanų „Visi mūsų vakar“ – pirmoji jos knyga, pasirodanti lietuviškai.


  • Pavadinimas originalo kalba: TUTTI I NOSTRI IERI
  • Autorius: Natalia Ginzburg
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 330
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094667664
  • Vertėjas: Inga Tuliševskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: italų

Parašykite atsiliepimą apie "Visi mūsų vakar"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Visi mūsų vakar", Natalia Ginzburg. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Natalia Ginzburg su knyga "Visi mūsų vakar" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Visi mūsų vakar" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Natalia Ginzburg. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Visi mūsų vakar" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Visi mūsų vakar" perkama kartu