⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vytis simbolikos požiūriu

Kaina: 4,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 4.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vytis simbolikos požiūriu" aprašymas

Dainiaus Razausko knyga "Vytis simbolikos požiūriu" siūlo atsakymą į vis rečiau bekeliamą, reikšmingą klausimą: kokia yra gelminė mūsų herbo – Vyčio – prasmė? Ką simbolizuoja baltas raitelis su iškeltu kalaviju raudoname fone?

Žmogaus ir žirgo vienovė išreiškia aukštesniosios prigimties triumfą; kovojantis karys yra tiek dvasinės, tiek ir materialios pergalės įvaizdis; baltasis raitelis – tautos tapatumo ir pašaukimo ženklas. Visi prasminiai simboliai pinasi į vientisą pasakojimą, kuris yra neįprastas, kaip ir jo tema, – mokslinis ir drauge poetinis, paremtas seniausių mitologijų vaizdiniais ir moderniųjų kultūros tyrinėjimų principais; vienu metu skaidrus, nenuobodus ir moksliškai detalus.

TURINYS

Įžanga / 7

1. Raitelis / 11
2. Baltas raitelis raudoname lauke / 36
3. Baltas raitelis su iškeltu kalaviju / 58

Pabaiga / 79
Santrumpos / 81


  • Autorius: Dainius Razauskas-Daukintas
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 84
  • Formatas: 13x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955656609

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vytis simbolikos požiūriu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vytis simbolikos požiūriu", Dainius Razauskas-Daukintas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dainius Razauskas-Daukintas su knyga "Vytis simbolikos požiūriu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vytis simbolikos požiūriu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dainius Razauskas-Daukintas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vytis simbolikos požiūriu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vytis simbolikos požiūriu" perkama kartu