⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

WikiLeaks. Juliano Assange‘o karas prieš slaptumą

Kaina: 2,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 2.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "WikiLeaks. Juliano Assange‘o karas prieš slaptumą" aprašymas

Per stulbinamai trumpą laiką WikiLeaks sugebėjo išnirti iš nežinios ir iš mažai kam žinomos radikalų svetainės tapti garsiu internetiniu naujienų portalu. Ypač po to, kai Assange‘as paskelbė nutekintą slaptą filmuotą medžiagą, kurioje į orą pakilusio JAV armijos sraigtasparnio pilotai, lyg žaisdami kompiuterinį žaidimą, Bagdade sušaudė du Reuters darbuotojus. Po šio sėkmingo žingsnio buvo dar vienas, sukėlęs dar didesnę sensaciją, – precedento neturintis sandėris su Londono dienraščiu Guardian, išspausdinusiu šimtus tūkstančių įslaptintų JAV karo lauko raportų iš Afganistano ir Irako; dauguma jų buvo demaskuojamo pobūdžio.
Trisdešimt devynerių australas Assange‘as – genialus programišius. Kai kada jis būdavo žavus, gebantis pajuokauti ar žarstyti sąmojus ir tuo pat metu išlaikyti akmeninę veido išraišką, kartais tapdavo kandus, pratrūkdavo pykčiu ir svaidydavosi kaltinimais. Toks ūmus Assange‘o būdas traukte traukė visokio plauko garbintojus ir priešus, rėmėjus ir piktavalius, neretai tai būdavo net tas pats asmuo. Informacijos mesijas ar internetinės erdvės teroristas? Kovotojas už laisvę ar sociopatas? Moralės sergėtojas ar viskuo nusivylęs narcizas?Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "WikiLeaks. Juliano Assange‘o karas prieš slaptumą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

David Leigh, Luke Harding pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "WikiLeaks. Juliano Assange‘o karas prieš slaptumą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "WikiLeaks. Juliano Assange‘o karas prieš slaptumą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "WikiLeaks. Juliano Assange‘o karas prieš slaptumą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "WikiLeaks. Juliano Assange‘o karas prieš slaptumą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David Leigh, Luke Harding tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "WikiLeaks. Juliano Assange‘o karas prieš slaptumą" perkama kartu