0

Žaidimas ir pramoga

Kaina internetu: 10,29 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žaidimas ir pramoga

  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786094273643

2020-10-31 10.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žaidimas ir pramoga" aprašymas

Iš naujo atrandamo, talentingo amerikiečių rašytojo James Salter romanas „Žaidimas ir pramoga“ pirmą kartą pasirodė 1967 m. Tai pasakojimas apie aistringą meilės romaną pokario Prancūzijoje, erotinė kelionė – ištvirkėliška, bet tyra.


Iš Jeilio universiteto iškritęs dvidešimtmetis Filipas Dynas be tikslo keliauja po Europą skolintu automobiliu, beveik be pinigų. Kelioms dienoms sustojęs tylutėliame Dižono mieste, Prancūzijoje, jis sutinka Anę Mari, jauną parduotuvės darbuotoją. Tarp jų įsiplieskia meilė ir užsimezga kūniškas, tačiau tuo pat metu nekaltas romanas. Pora važinėja po Prancūziją senoviniu automobiliu, mylisi viešbučiuose. Netrukus ši mergina Dynui tampa pačia Prancūzija, plakančia šios šalies širdimi ir tyro ilgesio objektu.

 

James Salter buvo labai svarbus balsas XX amžiaus amerikiečių literatūroоe. „Žaidimas ir pramoga“ – vienas pirmųjų amerikiečių autorių romanų, kuriame atvirai ir be kaltės ar gėdos kalbama apie žmogiškąją aistrą.

Knyga „Žaidimas ir pramoga“ tarsi himnas Prancūzijos provincijai, ši knyga mėgstama ir cituojama nuo pat pirmojo jos pasirodymo, o nuostabios įžvalgos ją skaitant palietė ne vieno skaitytojo širdį.


James Salter vadinamas vienu meniškiausių Amerikos rašytojų, jo išpuoselėtas stilius suteikia istorijai prabangos ir didingumo. Tarsi Kavafis savo eilėse išaukštindamas tai, kas uždrausta, James Salter suteikia viskam nepaprasto grožio. „Iš pradžių atrodo, kad tai trumpas, tragiškas romanas apie meilės istoriją Prancūzijoje. Bet iš tikrųjų tai didelio užmojo, netiesmukas paties pasakojimo prigimties ir prasmės, taip pat vaizduotės gvildenimas.“


Guardian„Jaudinančiai susukta, rafinuotai kontroliuojama istorija.“


Los Angeles Times„Nuostabus romanas ir tikras Tour de France apie meilės romaną pokario Prancūzijoje.“


The New York Times Book Review


James Salter (1925–2015) – amerikiečių rašytojas, scenaristas. J. Salter užaugo Niujorke ir buvo JAV oro pajėgų pilotas, dalyvavo Korėjos kare. Po pirmosios knygos, kurioje jis panaudojo ir savo patirtį Korėjoje, sėkmės jis paliko kariuomenę ir pradėjo rašytojo karjerą. Jo lyriška proza pelnė autoriui kritikų, skaitytojų ir kolegų pripažinimą. Paskutiniu metu vis dažniau kalbama, kad rašytojas savo laiku buvo nepakankamai įvertintas. Pats autorius taip pat labai kritiškai vertino savo kūrybą ir yra prasitaręs, kad tik „Žaidimas ir pramoga“ priartėjo prie jo sau pačiam keliamų standartų.


Iš anglų kalbos vertė Laimantas Jonušys

Parašykite atsiliepimą apie "Žaidimas ir pramoga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Erotiniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žaidimas ir pramoga, kurią skaitytojams dovanoja James Salter. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar James Salter su knyga Žaidimas ir pramoga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žaidimas ir pramoga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė James Salter. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žaidimas ir pramoga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žaidimas ir pramoga" perkama kartu