0

Žmogus, nesuvaldęs sparnuotųjų žirgų. XXI amžiaus pavojai

  • Nuolaida knygai -59%
Internetu: 4,49 €
Knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 6.30 € (59%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Žmogus, nesuvaldęs sparnuotųjų žirgų. XXI amžiaus pavojai

  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 284
  • ISBN ar kodas: 9785417009525

2020-04-30 4.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knygoje "Žmogus, nesuvaldęs sparnuotųjų žirgų. XXI amžiaus pavojai", remiantis mokslo požiūriu, bet gana populiariai, pateikiant daugelį faktų ir pavyzdžių, pasakojama, kokie pavojai kyla žmonijai ką tik prasidėjusiame XXI amžiuje. Tai ne tik žmogaus veiklos sukeltas klimato atšilimas ir didėjantis gamtos užterštumas, bet ir senkantys energijos šaltiniai, plintantis branduolinis ginklas, stiprėjanti priešprieša tarp islamiškojo ir Vakarų pasaulių, vis rimtesne problema tampantis terorizmas, pasaulio ekonomikos sistemos nestabilumas, globalizacija ir tautų maišymasis, plintančios naujos ligos, žmogaus rūšies degradacija nesant atrankos ir kt.

Civilizacijos raida tapo tokia sparti, kad žmogus jau sunkiai besuvaldo vykstančius procesus, kurie grasina sunaikinti biosferą ir patį žmogų. Nejaugi mūsų laikais įsikūnys graikų mitas apie pusdievį Faetoną, įsigeidusį pervažiuoti per dangų Saulės dievo Helijo vežimu, bet nesuvaldžiusį sparnuotųjų žirgų?


"Nanotechnologijos, robotai Marse ir kosminė observatorija prie Saturno, genomo tyrimai ir individualūs vaistai... Mokslo pažanga ir ateities vizijos stulbina. Kita vertus, XXI amžiaus pasaulyje susikaupė daugybė sudėtingų problemų. Ar mūsų modernėjantis protas, naudodamasis vis labiau tobulėjančiomis technologijomis, sugebės įveikti pražūtingas tendencijas, gresiančias visos žmonijos išlikimui ir biosferai? Ar pavyks pakeisti į socialinę, ekologinę, politinę krizę grimztantį pasaulį? Tai priklauso nuo tų problemų suvokimo ir mūsų veiksmų.

Didelę mokslo populiarintojo patirtį turinčio erudito Roko Subačiaus knyga "Žmogus, nesuvaldęs sparnuotųjų žirgų" kaip tik ir padeda mums pamatyti visus šiuolaikinio pasaulio aspektus, įvertinti jo būklę. Suvokti nerimą keliančias raidos tendencijas ir jų priežastis. Autorius parašė labai įvairiapusį ir išsamų veikalą. Intriguojančią, bet kartu bauginančią knygą, nuo kurios sunku atsitraukti. Ši knyga suteiks peno apmąstymams ir galbūt pakeis jūsų požiūrį į pasaulį."

Dr. Rolandas Maskoliūnas

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu