0

Žurnalas "Keliauk!" 2020. Vasara

Kaina internetu: 3,39 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 0.60 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žurnalas "Keliauk!" 2020. Vasara

  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 22x28, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9772538716013

2021-02-28 3.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žurnalas "Keliauk!" 2020. Vasara" aprašymas

Jei svajojate aplankyti kraštus už jūrų marių, nesiliaukite svajoję – tikiuosi, kad naujausias žurnalo KELIAUK! numeris jus įkvėps naujoms pradžioms, naujoms kelionių įspūdžių kolekcijoms. O jei vasarą leisite Lietuvoje – jums taip pat paruošėme puikių istorijų, patarimų ir nuorodų. Galimybės... Jos beribės! Keliauti po pasaulį ir tyrinėti vasaros didingą ir jaudinantį grožį – nepaprastas malonumas! Juk bendri išgyvenimai suartina žmones, kuria puikius prisiminimus, sklidinai pripildo teigiamų emocijų ir džiaugsmo visiems metams.

Europa nuostabiai graži! Jos senoji kultūra, žmonės ir gamta – tikras stebuklas, viskam ištyrinėti neužtektų ir viso gyvenimo. Čia gimė garsieji keliautojai, jie drąsiai skrodė bangas, nežinodami, kas laukia ateityje. Tad ir šiame žurnalo numeryje jus viliosime į nuostabiuosius Europos miestus, kviesime į Por- tugaliją, garsėjančią žymiaisiais jūrininkais, nutiesusiais kelius į Ameriką, Indiją ir kitus kraštus. Neatsitiktinai Portugalija jau kelintus metus iš eilės užima TOP 3 viršūnę kaip nuostabiausia kryptis kelionėms. Jos miestai ir laukiniai paplūdimiai išties atima žadą!

Kokia vasara be vandens malonumų? Supažindinsime su įspūdingiausiais pasaulio kriokliais – vieni jų neapsakomai toli, o kiti visai šalia, pavyzdžiui, Latvijoje. Ar žinojote, kad plačiausiu Europoje dirbtinai suformuotu kriokliu galima pasigrožėti Ventos upėje? O gal esate buvę prie Viktorijos krioklių? Galingas jų gaudesys veikia magiškai... Taip pat paruošėme istorijų apie lietuvių keliautojus, gyvenančius svečiose šalyse. Štai Žygimantas Andrulis, kadaise atsidavęs ekstremaliam sportui, šiandien neria dar giliau – mėgaujasi kūrybos teikiamais privalumais: filmuoja siužetus, kuria filmus ir fotografuoja. Jo užfiksuotos akimirkos iš Naujosios Zelandijos, Islandijos ir kitų šalių stebina net ir visko mačiusius. Rita Kulešovaitė prisimena solo kelionę į egzotika alsuojantį Omaną, tikėdama, kad čia sutiktos plačios šypsenos atmintyje pasiliks ilgam. Kelionę į Meksiką Vitalija Navickaitė vadina Apvaizdos dovana, jos nepaprastai jautrus pasakojimas įkvėps ieškoti savų ir savitų kelių. Apie R. Mesnerio muziejus Alpėse pasakoja alpinistas ir keliautojas Marius Pulkauninkas. Perskaitę jo straipsnį, be abejonės, užsimanysite į kalnus! O jei ieškote atokvėpio valandėlės – užsukite į vienuolynus.

Kiek energijos pasikrausite vasarą, tiek turėsite visus metus. Saulės, įkvėpimo ir džiaugsmo keliaujant!

Parašykite atsiliepimą apie "Žurnalas "Keliauk!" 2020. Vasara"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie keliones

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Žurnalas "Keliauk!" 2020. Vasara, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Žurnalas "Keliauk!" 2020. Vasara aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Žurnalas "Keliauk!" 2020. Vasara už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Žurnalas "Keliauk!" 2020. Vasara? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Žurnalas "Keliauk!" 2020. Vasara" perkama kartu