0

Žvėreliai mokosi dūkti

  • Nuolaida knygai -41%
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (41%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-04-24 Dovilė G.

Labai linksmos 4 pasakaitės, patinka tiek mano 4metei,tiek 8metei. Tiesą sakant, turime visas 3 Navako knygeles vaikams.

Informacija

Žvėreliai mokosi dūkti

  • Leidėjas: Jūsų Flintas
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 23x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9786090600993

2021-01-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žvėreliai mokosi dūkti" aprašymas

Keturios geranoriškai pašėlusios, linksmai išmintingos bei neapsakomai gražiai iliustruotos trumpasakaitės apie tai, kad dūkti irgi reikia mokėti ir bet kaip tokio atsakingo kvailiojimo nepadarysi. Su šia knyga sužinosite, kad tikras dūkimas yra tada, kai jis savo smagumu užkrečia visus. Talentingai sukurtos istorijos patiks ir mažiems klausytojams, ir dideliams skaitytojams.

2020-04-24

Labai linksmos 4 pasakaitės, patinka tiek mano 4metei,tiek 8metei. Tiesą sakant, turime visas 3 Navako knygeles vaikams.

2020-04-13

Turim pirmą knygelę, kuri labai patiko, dukra nutrynė skaitydama tai kai pamatėme, iškarti šitą užsisakėm, dar geresnė, labai juokinga.

Parašykite atsiliepimą apie "Žvėreliai mokosi dūkti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Žvėreliai mokosi dūkti, kurį parašė Kęstutis Navakas, Marija Smirnovaitė. Siūlome ne tik išsamų Žvėreliai mokosi dūkti aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kęstutis Navakas, Marija Smirnovaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Žvėreliai mokosi dūkti. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Žvėreliai mokosi dūkti dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Žvėreliai mokosi dūkti" perkama kartu