Uždaryti

Sukurk kroodilą. Kūrybiškumo saviugdos idėjos

Sukurk kroodilą. Kūrybiškumo saviugdos idėjos

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Tyto alba
Išleidimo metai: 2018
Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 288
ISBN ar kodas: 9786094663697
Pirkite dabar!
Internetu: 10,99 €
Knygyne*: 12,99 €
Sutaupote: 2,00 € (16%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Knyga ir tiems, kurie nori išlaisvinti savo vidinį kūrėją, ir tiems, kurie mano, kad toks net neegzistuoja – „Sukurk kroodilą: kūrėjo išlaisvinimo idėjos“.

Šiais laikais, kai itin pabrėžiama kūrybiškumo nauda ir būtinybė, labai svarbu patikėti savo galimybėmis ir jas išlaisvinti bei parodyti pasauliui. Knygoje „Sukurk kroodilą: kūrėjo išlaisvinimo idėjos“ pateikiami patarimai ir užduotys, kurie padės pažadinti net ir kiečiausiai įmigusį kroodilų kūrėją.

Knygos autorius – vienas iš fantastų judėjimo Lietuvoje pradininkų - Gediminas Beresnevičius - tikina, kad visi esame ir galime būti kūrėjais, tereikia tą kūrybiškumą išlaisvinti ir atskleisti. Kaip tai padaryti, jis ir pasakoja knygoje „Sukurk kroodilą: kūrėjo išlaisvinimo idėjos“. Knygos pavadinime vartojamas žodis „kroodilas“ – dar viena užuomina, kaip išlaisvinti savo protą. Viskas paprasta – jokio kroodilo nėra, todėl jį galima sukurti!

Kūrybiniai iššūkiai gali išlaisvinti iš kasdienybės rėmų, į kuriuos mus arba įspraudžia aplinka, arba mes įsispraudžiame patys. Kūryba gali atverti protą ir akis, ji gali padėti išspręsti kebliausius klausimus. Knygoje „Sukurk kroodilą: kūrėjo išlaisvinimo idėjos“ autorius pateikia idėjų, uždavinių, pratimų ir patarimų, padėsiančių rasti savyje kūrybinių galių ir paleisti jas į pasaulį. Šiuos pratimus galima atlikti bet kur ir bet kada – mokykloje, darbe, atostogaujant prie jūros, linksminantis vakarėlyje ir t.t.

Autorius savo pateikiamus pratimus lygina su fiziniais – tiek vieni, tiek kiti augina raumenis, tik knygoje „Sukurk kroodilą: kūrėjo išlaisvinimo idėjos“ pateikiamos idėjos padeda užsiauginti kūrybiškumo raumenis. Nes kūrybiškumą taip pat reikia lavinti ir jokiu būdu neleisti jam užsnūsti.

Gediminas Beresnevičius (g. 1957 m.) – fantastikos mėgėjų judėjimo Lietuvoje pradininkas, su bendraminčiais 1979 m. įkūrė pirmą Lietuvoje fantastų klubą, kuris vėliau buvo pavadintas „Dorado“. G. Beresnevičius taip pat padėjo fantastikos mėgėjams kurti klubus kituose miestuose. Yra sudaręs keletą fantastikos apsakymų rinkinių, prisidėjęs prie leidinių fantastikos mėgėjams. Sudarė lietuvių fantastinių apsakymų ir apysakų antologijas „Geriausia Lietuvos fantastika“.

G. Beresnevičius kilęs iš Telšių. Baigęs mokyklą studijavo Vilniaus universitete, fizikos fakultete. Įgijo astrofiziko specialybę. Jis yra Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gabių ir talentingų vaikų ugdymo skyriaus vedėjas ir Vilniaus fantastų klubo „Dorado“ garbės prezidentas.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Kūrybiškumo ugdymas kaip žaidimas
Gediminas Beresnevičius
6,99 €
Postmodernistinis sielų valymas, I dalis
Kostas Kaukas
Internetu:
2,49 €
Knygyne*:
2,99 €
Nuo Prousto iki Beigbederio
Dalia Zabielaitė
Internetu:
4,79 €
Knygyne*:
6,89 €
Kodėl yra taip, kaip yra? Publicistika, eseistika ir beletristika
Jonas Mikelinskas
Internetu:
2,49 €
Knygyne*:
8,84 €
Savasties ieškojimas arba laiškai Amerikos lietuviams
Romualdas Grigas
Internetu:
1,79 €
Knygyne*:
2,49 €
Rekviem septyniems broliams. Sakmė apie dabartį
Kostas Kaukas
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
3,39 €
Juodasis kryžius, arba palydėti pasmerktieji
Adolfas Sabaliauskas
Internetu:
2,19 €
Knygyne*:
4,39 €
Tariamas iš tamsos
Vanda Juknaitė
Internetu:
4,29 €
Knygyne*:
8,59 €
Niekam nenusileisiu
Kazys Saja
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
5,99 €
Mano provincija
Stasys Tumėnas
Internetu:
4,60 €
Knygyne*:
5,18 €