-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

„Alisa Stebuklų šalyje“ – rašytojo Lewis Carroll (tikras vardas Charles Lutwidge Dodgson) vaikams skirta knyga, šiandien jau tapusi nemaria klasika. Kūrinys pasirodė 1865-ais metais ir įkvėpė daugybę vaikams, jaunimui bei suaugusiems kuriančių menininkų. Jų dėka šiandien galime pamatyti daugybę animacinių ir meninių filmų bei kitokių istorijos interpretacijų.

Alisa stebuklų šalyje knygos


Alisa stebuklų šalyje | Luisas Kerolis (Lewis Carroll)
Nuolaida knygai -31%
17,49 € 24,99 € *
Turime sandėlyje
Alisa Stebuklų šalyje (komiksas) |
Nuolaida knygai -51%
3,99 € 7,99 € *
Turime sandėlyje
Alisa Veidrodžio karalystėje | Luisas Kerolis (Lewis Carroll)
14,89 € 16,59 € *
Turime sandėlyje
Alisa Stebuklų šalyje. Spalvinimo knyga su citatomis |
Nuolaida knygai -34%
5,99 € 8,99 € *
Turime sandėlyje

O kur dar iliustracijų įvairovė!


Originalią knygų seriją sudaro dvi istorijos: „Alisa Stebuklų šalyje“ ir „Alisa Veidrodžių karalystėje“. Pirmoji pasakoja apie žavią septynmetę mergaitę Alisą, kuri nuobodžiaudama nuseka paskui Baltąjį Triušį.


Toks nuotykis Alisą nuveda į Stebuklų šalį, kur dedasi patys keisčiausi dalykai: žmonės tai didėja, tai mažėja, keisti personažai geria beprotiškas arbatėles bei mena suktas mįsles.


Kita knygų serijos dalis – „Alisa Veidrodžio karalystėje“ – taip pat vilioja stebuklais. Šį kartą smalsioji Alisa atsiduria pasaulyje, kuris primena didžiulę šachmatų lentą. Čia prasideda neeilinis žaidimas. Šiame pasaulyje teismas gali įvykti anksčiau nei nusikaltimas, prisiminimuose – ateitis, o laikas bėga aukštyn kojomis.


„Alisa Stebuklų šalyje“ tradiciškai laikoma vaikiško žanro knyga, tačiau suaugusieji taip pat randa paslėptų prasmių ir mėgsta šias istorijas.


Lewis Carroll pasauliui padovanojo ne tik Alisą, bet ir tokius įdomius personažus, kaip bėgantis Baltasis Triušis, aikštinga Širdžių karalienė, keistuolis Skrybėlius, klastingasis Česyro katinas, Vikšras, ant grybo rūkantis kaljaną. Šie veikėjai puikiai atpažįstami ir puošia ne tik knygų puslapius ar pasirodo ekranuose, bet sutinkami ir mados pasaulyje.


Originalias Lewis Carroll knygas iliustravo dailininkas John Tenniel, tačiau šiandien knygyne galite įsigyti leidinių ne tik su jo piešiniais, bet ir su kitų autorių darbais. Tai australų dailininkai Robert Ingpen ir Lisbeth Zwerger, abu už savo darbus apdovanoti Hanso Christiano Anderseno medaliu, taip pat Russell Punter, Simona Bursi ir kiti.


Mūsų asortimente rasite įvairius knygų serijos „Alisa Stebuklų šalyse“ leidimus, kuriuos paruošė skirtingos leidyklos. Tarp jų ir nuotaikingi komiksai, skirti ir dideliems ir mažiems, suaugusiųjų spalvinimo knygos ir net DVD diskai.


Atsiverskite šią nepaprastą istoriją ir kartu su knygos veikėjais išgyvenkite stebuklingus nuotykius!