0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Geri įpročiai, blogi įpročiai. Išliekančių teigiamų pokyčių įgyvendinimo mokslas

  • Nuolaida knygai -64%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 10.20 € (64%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Geri įpročiai, blogi įpročiai. Išliekančių teigiamų pokyčių įgyvendinimo mokslas


2021-05-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Geri įpročiai, blogi įpročiai. Išliekančių teigiamų pokyčių įgyvendinimo mokslas" aprašymas

Socialinė psichologė Wendy Wood remiasi naujausiais moksliniais tyrimais ir knygoje „Geri įpročiai, blogi įpročiai. Išliekančių teigiamų pokyčių įgyvendinimo mokslas“ pasakoja, kaip atsiranda žmonių įpročiai bei pateikia metodikų, kaip išlaisvinti protą, kuris padės pasiekti norimų pokyčių.

Nors mes visi tikime, kad tvirtai valdome savo gyvenimą, tiesa ta, kad daugybę kasdieninių veiksmų atliekame pasąmoningai. Knygoje „Geri įpročiai, blogi įpročiai. Išliekančių teigiamų pokyčių įgyvendinimo mokslas“ rašoma, kad net keturiasdešimt trys procentai mūsų dienos yra sudaryti iš nevalingų įpročių.

Žmogaus pasąmonė skatina kūną veikti pagal gerai išmoktą scenarijų. Daugumą dalykų darome visiškai automatiškai. Mūsų pasirinkimai, pirkiniai, pietūs, elgesys, reakcijos į situacijas ar žmones dažnai nulemiami be sąmoningo proto įsikišimo.

Wendy Wood paprastai ir aiškiai dėsto, kaip susiformuoja šie įpročiai ir ką turėtume daryti, jei norime juos pakeisti. Paprastai žmonės, norėdami atsikratyti neigiamų įpročių, pasitelkia valią. Jie bando sąmoningai paveikti savo elgesį ir tiki, kad tereikia labai norėti bei nenuleisti rankų. Galiausiai dauguma pasiduoda. Tačiau Wendy Wood įsitikinusi, kad mes, siekdami pokyčių gyvenime, galime pasitelkti tą pačią pasąmonę, kuri ir taip jau nuveikia didelę dalį darbų.

Psichologė nagrinėja kelis dešimtmečius vykdytus tyrimus ir jais aiškina įpročių susiformavimo aplinkybes bei galimybes, padėsiančias pasiekti norimų rezultatų be valios, kuri lengvai palaužiama, pastangų. Tesa, jos reikia, bet ne pagrindiniam vaidmeniui. Mokslo populiarinimo knygoje „Geri įpročiai, blogi įpročiai. Išliekančių teigiamų pokyčių įgyvendinimo mokslas“ aptariamos neuromokslo praktikos, tyrimai bei mokslininkų eksperimentai.

Autorė parengė ne tik teorinę dalį, bet ir siūlo praktiką, kurią įsisavinę galėsite pakeisti savo gyvenimą į gerą. Dažnai kitose knygose girdimi raginimai būti aktyvesniais ir sąmoningesniais, pasak mokslininkės, menkai gelbėja. Todėl jos pasiūlymai ir idėjos yra realistiškesni, nes apima ir sprendimų, ir nesąmoningų veiksnių sąveiką. Be to, Wendy Wood parengtos strategijos reikalauja mažiau psichologinės energijos. Įgyvendinę knygoje „Geri įpročiai, blogi įpročiai. Išliekančių teigiamų pokyčių įgyvendinimo mokslas“ siūlomas metodikas kas dieną jausitės geriau.

Sužinokite, kaip mūsų smegenys reaguoja į paskatinimus, per didelį stresą, netikėtas situacijas ir šias žinias panaudokite tam, kad suformuotumėte teigiamus įpročius. Praktiniai patarimai išdėstyti suprantamai ir logiškai. Perskaitę knygą suprasite, kodėl valia mus paveda ir kodėl neverta vien ja vadovautis tada, kai nusprendžiame keisti gyvenimą.

„Geri įpročiai, blogi įpročiai“ – vilties pliūpsnis tiems, kurie daugybę kartų bandė ir jiems nepavyko. Pažįstama situacija, kai pasižadate mesti svorį, atsisakyti cukraus, daugiau judėti, eiti anksčiau miegoti? Ar yra buvę, kad stebuklu laikytas išmanusis telefonas, kuris atvėrė duris bendrauti bei sutvarkyti reikalus bet kurią minutę, galiausiai tapo trukdžiu tiek darbe, tiek gyvenime. O kaip su pažadais neužkandžiauti kai žiūrite serialus ar valgyti daugiau vaisių ir daržovių ?Kelias dienas, atrodo, sekasi ir viskas klojasi pagal planą, bet vėliau valia ir ryžtas nuslopsta ir tenka susitaikyti su mintimi, kad ir vėl nepasisekė. Įvairūs įpročiai susiformuoja nejučia, o mes dažnai apie tai net nesusimąstome. Ši knyga atvers akis ir atrakins duris, už kurių slypi tikrieji ir ilgalaikiai pokyčiai.

Leidinys sulaukė daugybės palankių apžvalgininkų atsiliepimų. Vienas „Goodreads“ skaitytojas teigia, kad autorės rašymo stilius šaukte šaukia, kad ji yra žmogiška, novatoriška ir žino, ką rašo bei pateikia daugybę gyvenimiškų pavyzdžių.

Dar viena skaitytoja teigia, kad knygą turi perskaityti visi, kurie nori kuo daugiau sužinoti apie mūsų smegenų veiklą, nes Wendy Wood aiškina, kuo įpročio formavimosi neurologija skiriasi nuo sąmoningo pasirinkimo, kodėl mūsų ketinimai dažniausiai neatitinka veiksmų, kas trukdo mums nusistatyti tikslus ir nuosekliai su jais dirbti, kaip mūsų žinios apie tai, kas yra gerai ir kas yra blogai sutampa ar prieštarauja mūsų įpročiams, kas įpročių kontekste yra priklausomybės. Laukia daugybė įdomių temų.

„The Washington Post“ apžvalgininkė Bethanne Patrick teigia, kad nors apie įpročius kalbėjo daug kitų rašytojų, visgi knygos „Geri įpročiai, blogi įpročiai“ autorė yra viena ryškiausių psichologijos srities mokslininkių, besidominčių kaip įpročiai ir žmogaus protas veikia vienas kitą, bei atskleidusi, kas yra veiksminga, nes vien valios negana.

„Publishers Weekly“ apžvalgoje rašoma, kad Wendy Wood tyrimai įkvėps viltį ilgalaikių gyvenimo pasikeitimų norinčiam skaitytojui.

Rašytojas Dan Ariely knygos autorę vadina išmintinga ir pažangia mokslininke, tinkamiausia parašyti tokį informatyvų ir praktišką leidinį.

Adam Grant, knygos „Originalai“ autorius, atsiliepime rašo, kad „Geri įpročiai, blogi įpročiai. Išliekančių teigiamų pokyčių įgyvendinimo mokslas“ atvers akis ir bus naudinga tiems, kurie nori mesti rūkyti, pradėti sportuoti, pagerinti santykius su antrąja puse ar tiesiog priimti geresnius sprendimus.

Rašytojas Robert B. Cialdini sako, kad dar niekas geriau nesupažindino skaitytojų su medžiaga, kaip prastus įpročius pakeisti teigiamais.

Niujorko universiteto Sterno verslo mokyklos lektorė Adam Alter šią knygą vadina įspūdinga kelione, kurioje skaitytojas susipažįsta su įpročiu mokslu, o Wendy Wood yra patyrusi gidė ir vedlė.

Wendy Wood – psichologė, Pietų Kalifornijos universiteto psichologijos ir verslo profesorė. Autorės publikacijos dažnai pasirodo leidiniuose „The Washington Post“, „Los Angeles Times“, „The New York Times“, „Chicago Tribune“, „Time“ žurnale ir „USA Today“. Wendy Wood dėsto paskaitas, skaito pranešimus, dalyvauja įvairiose mokslininkų konferencijose ir renginiuose, konsultuoja kompanijas, tokias kaip „Procter & Gamble“ bei Pasaulio Bankas, taip pat įkūrė svetainę „Geri įpročiai“, siekdama, kad jos tyrimai taptų prieinami plačiajai visuomenei.

Publikavusi daugiau nei šimtą mokslinių straipsnių psichologė gavo ne vieną apdovanojimą už savo tyrimus.

Mokslininkės pagrindinė tyrimų kryptis, kuriai ji skyrė pastaruosius trisdešimt metų, yra susijusi su įpročių ir elgsenos pokyčiais taip pat lyčių psichologija. 2019-tais metais išleista knyga „Geri įpročiai, blogi įpročiai“ tapo bestseleriu ir išversta į daugiau nei dvidešimt kalbų.

Wendy Wood yra Asmenybės ir socialinės psichologijos draugijos, Amerikos psichologų draugijos ir eksperimentinės socialinės psichologijos draugijos narė bei Tyrimų sintezės metodikos draugijos įkūrėja.

Iš anglų kalbos vertė Ieva Gydrienė, Audrius Ramuckis

Norite atsikratyti neigiamų įpročių ir išsiugdyti gerų? Domina kaip veikia mūsų smegenis? Aprašymas, atsiliepimai ir apžvalgos sufleruoja, kad knyga „Geri įpročiai, blogi įpročiai“ kaip tik jums, tad kviečiame ją įsigyti internetu. Pirkti online siūlome ne tik mokslo populiarinimo, bet ir kitų žanrų knygas. Gal jus labiau domina įdomus išgalvotų veikėjų gyvenimas, permainingi siužetai ar kelionių įspūdžiai? Turime visko! Daug leidinių siūlome įsigyti pigiau, nes geras kainas užtikrina dažnai rengiami teminiai išpardavimai ir karštos akcijos. Knygas išsirinkti nesudėtinga, nes kiekviena prekė turi aprašymą, kuriame rasite santrauką, virtualių ištraukų, nurodytą puslapių skaičių ir kitą naudingą informaciją.


  • Autorius: Wendy Wood
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098254549

Parašykite atsiliepimą apie "Geri įpročiai, blogi įpročiai. Išliekančių teigiamų pokyčių įgyvendinimo mokslas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Wendy Wood parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Geri įpročiai, blogi įpročiai. Išliekančių teigiamų pokyčių įgyvendinimo mokslas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Geri įpročiai, blogi įpročiai. Išliekančių teigiamų pokyčių įgyvendinimo mokslas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Geri įpročiai, blogi įpročiai. Išliekančių teigiamų pokyčių įgyvendinimo mokslas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Geri įpročiai, blogi įpročiai. Išliekančių teigiamų pokyčių įgyvendinimo mokslas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Wendy Wood tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Geri įpročiai, blogi įpročiai. Išliekančių teigiamų pokyčių įgyvendinimo mokslas" perkama kartu