⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip mąsto pasaulis. Visa pasaulio filosofija vienoje knygoje

Kaina: 12,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip mąsto pasaulis. Visa pasaulio filosofija vienoje knygoje" aprašymas

Britų filosofas Julian Baggini knygoje „Kaip mąsto pasaulis“ pateikia visuotinę žmonijos filosofinės minties apžvalgą, atsižvelgdamas į tai, kaip ji vystėsi visame pasaulyje ir paveikė kultūras, kuriose klestėjo.

Autorius yra klasikinis Vakarų filosofas, supratęs, kad menkai žino apie kitų pasaulio regionų filosofines tradicijas. Julian Baggini pasistengė savo žinių spragą ištaisyti. Jis atskleidžia, kaip atskiros filosofijos šakos, išsivysčiusios iš vietinių mitų bei legendų, tuo pačiu metu klestėjo Kinijoje, Indijoje ir Senovės Graikijoje. Julian Baggini nagrinėja Azijos šalių, Australijos ir Afrikos tradicijas tam, kad geriau suprastume vakarietišką. Užuot aprašęs šias skirtingas filosofijas atskirai, Baggini jas nagrinėja per įvairias temas, tokias kaip žinios, logika, karma, harmonija, savastis, išsivadavimas, dorybė ir kt.

Julian Baggini knygoje „Kaip mąsto pasaulis“ knygoje ieško atsakymų, kodėl požiūris, pabrėžiantis individo laisvę ir nepriklausomybę, Vakaruose įsitvirtino labiau nei Rytuose. Taip pat, kodėl pasaulietiškumas musulmonų kraštuose kelią skinasi sunkiai. Leidinyje gausu faktų ir autoriaus minčių apie geopolitinę ir kultūrinę įvairių šalių raidą, istoriją.

Knygos „Kaip mąsto pasaulis“ autorius teigia, kad geriau suprasdami, ką mąsto kiti, lengviau perprasime ir savo mintis.

Julian Baggini įtraukiančiai pasakoja pasaulio istoriją. Tiesa, „istorija“ čia ne visai teisingas žodis, nes tekstas nėra sisteminga, chronologinė skirtingų filosofinių tradicijų ekspozicija. Autoriaus stiprybė glūdi sugebėjime daugybei balsų iš viso pasaulio padėti susikalbėti bendrame dialoge. Jo leidinys lyginamas su bestseleriu „Sapiens. Glausta žmonijos istorija“.

Julian Baggini (g. 1968 m.) – britų filosofas, žurnalistas, rašytojas. Jo bibliografijoje jau daugiau nei dvidešimt mokslo populiarinimo žanro knygų apie filosofiją. Julian Baggini kartu su bendraminčiais įkūrė žurnalą „The Philosopher’s Magazine“, nuolat rašo leidiniams „The Guardian“, „Prospect“, ir „Financial Times“. Autoriaus domėjimosi sritys: filosofija, ateizmas, pasaulietiškumas, nacionalinis identitetas.

Iš anglų kalbos vertė Leonas Judelevičius

„Kaip mąsto pasaulis“ sulaukė palankių kritikų apžvalgų ir rekomenduojama visiems besidomintiems filosofija, pasaulio kultūrų istorija, minties mokyklų skirtumais ir panašumais. Sudomino aprašymas? Kviečiame leidinį įsigyti internetu. Ieškote kitokios literatūros? Pirkti online rasite tiek mokslo populiarinimo knygų, tiek grožinės literatūros, viliojančios įdomiais siužetais bei išgalvotais veikėjų gyvenimais. Rinktis knygas patogu, nes kiekviena prekė turi santrauką, kurioje pirkėjams pateikti trumpi aprašymai, nurodytas puslapių skaičius bei įkeltos ištraukos. Kartais čia aptiksite ir skaitytojų atsiliepimų. Daug knygų kainuoja pigiau, nes dažnai rengiame didelius išpardavimus bei akcijas.


  • Pavadinimas originalo kalba: HOW THE WORLD THINKS: A GLOBAL HISTORY OF PHILOSOPHY
  • Autorius: Julian Baggini
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094666056
  • Vertėjas: Leonas Judelevičius
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip mąsto pasaulis. Visa pasaulio filosofija vienoje knygoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Julian Baggini pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip mąsto pasaulis. Visa pasaulio filosofija vienoje knygoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip mąsto pasaulis. Visa pasaulio filosofija vienoje knygoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip mąsto pasaulis. Visa pasaulio filosofija vienoje knygoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip mąsto pasaulis. Visa pasaulio filosofija vienoje knygoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Julian Baggini tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip mąsto pasaulis. Visa pasaulio filosofija vienoje knygoje" perkama kartu