0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teorija ir praktika

Kaina internetu: 24,99 €
Kaina knygyne: 34,99 €*
Sutaupote: 10.00 € (29%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-09-08 Tomas P.

Tokios knygos seniai reikėjo. Respect leidėjams.


2021-11-30 24.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teorija ir praktika" aprašymas

„Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teorija ir praktika“ – mokomoji praktinė knyga, skirta pastatų šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų montuotojų profesinei kvalifikacijai kelti, statybos specialiųjų darbų vadovams, naudingas ruošiant specialistus mokymo įstaigose.

Leidinys „Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teorija ir praktika“ pravers ir nagingiems vartotojams, kurie ras informacijos kaip tinkamai ir saugiai įsirengti šildymą, vėdinimą, oro kondicionavimą nuosavoje valdoje. Knygoje apžvelgiamos naujausios medžiagos, technologijos ir sprendimai, naudojami įrengiant ir renovuojant pastatus.

Knygos skaitytojai – vidaus inžinerijos ir santechnikos įmonių darbuotojai, individualiai dirbantys šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų montuotojai, universitetų, kolegijų ir mokymo centrų studentai ir absolventai.

Knygos partneriai: Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacija.2018-09-08

Tokios knygos seniai reikėjo. Respect leidėjams.

Parašykite atsiliepimą apie "Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teorija ir praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Namų statyba, įrengimas, priežiūra ir dizainas

Jolanta Čiuprinskienė, Kęstutis Čiuprinskas, Violeta Motuzienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teorija ir praktika", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teorija ir praktika" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teorija ir praktika" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teorija ir praktika"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jolanta Čiuprinskienė, Kęstutis Čiuprinskas, Violeta Motuzienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teorija ir praktika" perkama kartu