BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Findusas ir Petsonas“ – rašytojo ir iliustratoriaus Sven Nordqvist knygų serija vaikams, kurią išleido leidykla „Nieko rimto“.

Findusas ir Petsonas – katinas ir dėdulė, kurie užkariavo viso pasaulio vaikų ir jų tėvų širdis.

Findusas ir Petsonas knygos


Petsonas stovyklauja | Sven Nordqvist
10,69 €
Turime sandėlyje
Lapių medžioklė | Sven Nordqvist
7,99 €
Turime sandėlyje
Findusas išsikrausto | Sven Nordqvist
7,99 €
Turime sandėlyje
Sąmyšis darže | Sven Nordqvist
9,99 €
Turime sandėlyje
Kur dingo Petsonas? | Sven Nordqvist
9,79 €
Turime sandėlyje
Finduso atimties žaidimas |
  • Nauja knyga
9,39 €
Turime sandėlyje
Nelaimingas Petsonas | Sven Nordqvist
10,39 €
Turime sandėlyje

Knygos išverstos į daugiau nei penkiasdešimt kalbų, o Sven Nordqvist įvertintas Astridos Lindgren vaikų literatūros premija. Petsonas ir Findusas žavi savo jaukumu ir šiluma!

Petsonas – senyvas ūkininkas, o Findusas – jo katinėlis. Abu jie gyvena mažame miestelyje. Pirmoji knyga apie šiuos personažus pasirodė 1984-ais metais. Autorius iki šiol sukūrė keletą  iliustruotų istorijų knygelių, o taip pat pasirodė daug įvairių papildomų knygų su galvosūkiais ir žaidimais. Iš viso pasaulyje parduota daugiau nei penkiolika milijonų egzempliorių.

Visas knygas galima skaityti ne iš eilės, nes kiekvienoje pasakojama atskira istorija. Artėjant Kalėdoms rekomenduojame atsiversti knygelę „Petsono ir Finduso Kalėdos“, kuri suteiks jaukumo ir įpūs šventinės dvasios. Taip pat per šventes siūlome skaityti mielą pasakojimą „Kalėdų senelio staigmena“, pasakojantį apie tai, kaip Findusas laukė Kalėdų senelio, o Petsonas rūpinosi, kad jis ateitų.

Rudenį apėmė niūri nuotaika? Jums reikia knygelės „Nelaimingas Petsonas“. Šioje istorijoje Findusas bandys pralinksmintį į depresiją panirusį Petsoną.

Pavasario smagybės nupieštos ir aprašytos knygoje „Sąmyšis darže“. Petsonas ruošia daržą, tačiau Findusui neįdomu sodinti morkas ar bulves, jis nusprendžia pasėti mėsos kukulį. Kas iš to gausis?

Ypač juokinga istorija papasakota knygoje „Kaip Findusas gaidį Karuzą išvijo“. Užsileido gaidį giedorių Petsonas ant galvos, tad Findusui teko imtis priemonių…

„Petsono tortas“ – dar viena smagi istorija apie tai, kaip Findusas turėjo nuvilioti bulių tam, kad Petsonas galėtų nuvažiuoti ir nupirkti miltų tortui!

Nepraleiskite ir knygelių „Kaip Findusas, būdamas mažas, ėmė ir prapuolė“, „Findusas išsikrausto“, „Petsonas ir Findusas konstruoja mašiną“, „Lapių medžioklė“, „Kur dingo Petsonas?“ ir „Petsonas stovyklauja“. Šios knygų serijos istorijos neleis nuobodžiauti ir patiks visai šeimai!

Dar nenorite išsiskirti su pamėgtais herojais? Kviečiame internetu įsigyti knygas „Ar pažįsti Petsoną ir Findusą?“, „Mokomės susikaupti“, „Pirmosios raidės“, „Linksmieji galvosūkiai“ bei „Rengiamės rašyti“. Vaikų laukia smagios pamokėlės, galvosūkiai ir žaidimai su Findusu bei Petsonu!