0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

Homo liber knygos

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Aforizmai | Aloyzas Tendzegolskis
Nuolaida knygai -21%
5,69 € 7,19 € *
Salaspilis | Vydas Astas
6,79 € 7,99 € *
Gražiosios | Inga Gaile
12,49 € 13,79 € *
Būsenos |
Nuolaida knygai -21%
5,59 € 6,99 € *
Druskų kambarys | Aidas Kelionis
Nuolaida knygai -46%
4,69 € 8,59 € *
Stiklo vaikas | Maarja Kangro
9,39 € 10,79 € *
Nemezidės kirtis | Romas Gudaitis
Nuolaida knygai -23%
7,79 € 9,99 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Leidykla Homo liber, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Homo liber leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas Homo liber leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Homo liber siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Homo liber ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!