0

5 sekundžių taisyklė: tikėkime savimi, drąsiai keiskite savo gyvenimą ir darbą

  • Nuolaida knygai -21%
Internetu: 4,79 €
Knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (21%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

5 sekundžių taisyklė: tikėkime savimi, drąsiai keiskite savo gyvenimą ir darbą

  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, minkšti vrišeliai
  • Puslapių skaičius: 220
  • ISBN ar kodas: 9786094241154

4.79 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Kaip pagerinti savo gyvenimą ir nutraukti visas abejones vos per penkias sekundes? Svarbiausi ir netikėtai paprasti atsakymai – knygoje „5 sekundžių taisyklė: tikėkime savimi, drąsiai keiskite savo gyvenimą ir darbą“.


Per savo gyvenimą tėvai, mokytojai, treneriai ir dėstytojai stumia mus, kad būtume geresni, mažiau teisintumėmės, kad įveiktume savo baimes. O kas, jei pasitikėjimo savimi ir drąsos veikti paslaptis yra tiesiog žinojimas, kaip pačiam save stumtelti?

Svarbu žinoti ne ką daryti, o kaip priversti save tai padaryti.


Mel Robbins, pasitelkusi įpročių mokslą, jaudinančias istorijas ir stebinančius faktus iš istorijos, meno ir verslo, paaiškina to „stumtelėjimo momento“ jėgą. Ji pateikia kiekvienam priimtiną ir įveikiamą būdą, kaip tapti geresniam.  Šiam būdui tereikia penkių sekundžių ir jis kiekvienąkart suveikia.


M. Robbins TEDx kalbą peržiūrėjo daugiau nei 8 milijonai žmonių, o didžiausių pasaulyje prekių ženklų vadovai naudoja šį būdą, kad padidintų produktyvumą, pagerintų bendradarbiavimą ir darbuotojų įsitraukimą.


Perskaitę knygą „5 sekundžių taisyklė: tikėkime savimi, drąsiai keiskite savo gyvenimą ir darbą“:

• Tapsite labiau pasitikinčiu savimi;

• Nustosite atidėlioti darbus ir abejoti savimi;

• Įveiksite baimes ir neužtikrintumą;

• Nustosite jaudintis ir jausitės laimingesni;

• Drąsiai dalinsitės savo idėjomis.


„5 sekundžių taisyklė“ yra paprastas ir universalus sprendimas pagrindinei kiekvieno žmogaus problemai – savęs stabdymui.


Mel Robbins – amerikiečių rašytoja ir lektorė, CNN komentatorė, žurnalo „Success“ redaktorė. Baigė teisės mokyklą  Dartmuto ir Bostono koledžuose. Karjerą pradėjo kaip baudžiamųjų bylų advokatė, vėliau įkūrė ir pardavė keletą kompanijų, vedė TV ir radijo laidas.

Atsisakiusi advokatės karjeros, dabar ji moko lyderius visame pasaulyje kaip nustoti abejoti savimi ir susikurti įpročius, kurie padidintų pasitikėjimą savimi tiek darbe, tiek gyvenime. Gyvena netoli Bostono su vyru ir turi tris vaikus.


M. Robbins pripažįsta, kad penkių sekundžių taisyklė pirmiausia išgelbėjo jos pačios gyvenimą. Neturėdama darbo, nusivylusi savimi ir gyvenimu, ji pajuto, jog rytais sunkiai atsikelia iš lovos ir vis dažniau problemas skandina alkoholyje. Ji sako, kad norėjo pasikeisti, tačiau negalėjo prisiversti to padaryti, nes viskas atrodė beprasmiška arba tiesiog neįmanoma. Ji skaitė knygas, bandė ieškoti pagalbos, tačiau nerado jokios motyvacijos judėti pirmyn.

Pasak M. Robbins, penkios sekundės yra viskas, kas skiria mąstymą apie tai, ką reikia padaryti, nuo paties veiksmo.


Iš anglų kalbos vertė Regina Bylienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu