0

Gyvenimas trumpas, o geismas begalinis

  • Nuolaida knygai -71%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (71%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gyvenimas trumpas, o geismas begalinis

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 279
  • ISBN ar kodas: 9789955235637

2020-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gyvenimas trumpas, o geismas begalinis" aprašymas

Šis lengvas ir švelnios melancholijos kupinas romanas "Gyvenimas trumpas, o geismas begalinis" pasakoja apie klasikinį meilės trikampį – du vyrus ir moterį. Ji britė, jie – prancūzas ir amerikietis. Prancūzas vedęs, amerikietis ne, bet abu vienodai pametę dėl jos galvas. Skirtinguose miestuose – Paryžiuje ir Londone – jie gyvena tarsi skiriami plonytės pertvaros ir kartais regi joje vienas kito šešėlį. Juos siejanti Nora – tikroji femme fatale – nenuspėjama, nepagaunama, tai pasirodo, tai dingsta iš jų gyvenimų, palikdama juos bejėgiškai ilgėtis.

Patrickas Lapeyre’as (Patrikas Lepeiras, gim. 1949) subtiliai ir grakščiai, it liedamas akvarelę, kinematografiškai pasakoja istoriją apie dviejų vyrų ir moters aistrą gyventi ir mylėti.


Autorius – bene vienintelis rašytojas vyras – už šį romaną 2010-aisiais buvo apdovanotas prestižine Prix Femina premija.


Iš prancūzų kalbos vertė Pranas Bieliauskas

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimas trumpas, o geismas begalinis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gyvenimas trumpas, o geismas begalinis, kurią skaitytojams dovanoja Patrick Lapeyre. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Patrick Lapeyre su knyga Gyvenimas trumpas, o geismas begalinis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gyvenimas trumpas, o geismas begalinis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Patrick Lapeyre. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gyvenimas trumpas, o geismas begalinis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gyvenimas trumpas, o geismas begalinis" perkama kartu