⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Alicės knyga. Kaip naciai pavogė mano močiutės receptų knygą

Kaina: 8,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 8.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Alicės knyga. Kaip naciai pavogė mano močiutės receptų knygą" aprašymas

Vienoje gyvenusi žydė Alicė Urbach, maisto patiekalų receptų knygų autorė, atėjus į valdžią nacionalsocialistams, prarado tėvynę, šeimą ir karjerą. Ji pabėgo į Angliją, ten gavo tarnaitės darbą, o vėliau ėmė vadovauti žydų pabėgėlių mergaičių prieglaudai. Mokydama gaminti maistą, Alicė bandė nukreipti savo globotinių mintis apie karą.

Po karo Alicė pasitraukė į Niujorką. San Fransiske rengė maisto gaminimo kursus ir per amerikiečių televiziją pristatė geriausius savo miltinių bei mėsos patiekalų receptus. Viename Vienos knygyne ji netgi aptiko savo knygą. Bet kas gi yra tas vyras, kurio pavardė puikuojasi ant jos viršelio? Ar apskritai buvo toks virtuvės meistras Rudolfas Rӧschas?

Alicės vaikaitę istorikę Kariną Urbach paieškos nuvedė į Vienos, Londono ir Vašingtono archyvus – ten ji aptiko seniai dingusių laiškų, įrašų ir filmuotų dokumentų. Jie atskleidžia nežinomų faktų apie nacių nusikaltimus.


  • Autorius: Karina Urbach
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955269137
  • Vertėjas: Irena Žuolytė-Jankauskė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Alicės knyga. Kaip naciai pavogė mano močiutės receptų knygą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Karina Urbach pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Alicės knyga. Kaip naciai pavogė mano močiutės receptų knygą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Alicės knyga. Kaip naciai pavogė mano močiutės receptų knygą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Alicės knyga. Kaip naciai pavogė mano močiutės receptų knygą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Alicės knyga. Kaip naciai pavogė mano močiutės receptų knygą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Karina Urbach tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Alicės knyga. Kaip naciai pavogė mano močiutės receptų knygą" perkama kartu