0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Altruizmas: problema, dilema ar gyvenimo būdas

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Altruizmas: problema, dilema ar gyvenimo būdas" aprašymas

Leidinyje "Altruizmas: problema, dilema ar gyvenimo būdas" -  susisteminus atskiruose literatūros šaltiniuose rastą informaciją, nagrinėjamas vienas iš socialinių santykių aspektų - altruizmo fenomenas. Lietuvoje dar labai mažai dėmesio skiriama altruizmo problemai analizuoti, todėl šiuo leidiniu siekiama žengti pirmuosius rimtesnius žingsnius.

Leidinys skirtas studentams, klausantiems socialinės psichologijos kursą bei visiems, norintiems geriau susipažinti su altruizmo fenomenu.Parašykite atsiliepimą apie "Altruizmas: problema, dilema ar gyvenimo būdas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Psichologijos, psichiatrijos knygos

Irena Gailienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Altruizmas: problema, dilema ar gyvenimo būdas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Altruizmas: problema, dilema ar gyvenimo būdas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Altruizmas: problema, dilema ar gyvenimo būdas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Altruizmas: problema, dilema ar gyvenimo būdas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Irena Gailienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Altruizmas: problema, dilema ar gyvenimo būdas" perkama kartu