0

Altruizmas: problema, dilema ar gyvenimo būdas

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Altruizmas: problema, dilema ar gyvenimo būdas

  • Leidėjas: Šiaulių universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 60
  • ISBN ar kodas: 9789986388500

2021-03-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Altruizmas: problema, dilema ar gyvenimo būdas" aprašymas

Leidinyje "Altruizmas: problema, dilema ar gyvenimo būdas" -  susisteminus atskiruose literatūros šaltiniuose rastą informaciją, nagrinėjamas vienas iš socialinių santykių aspektų - altruizmo fenomenas. Lietuvoje dar labai mažai dėmesio skiriama altruizmo problemai analizuoti, todėl šiuo leidiniu siekiama žengti pirmuosius rimtesnius žingsnius.

Leidinys skirtas studentams, klausantiems socialinės psichologijos kursą bei visiems, norintiems geriau susipažinti su altruizmo fenomenu.

Parašykite atsiliepimą apie "Altruizmas: problema, dilema ar gyvenimo būdas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Altruizmas: problema, dilema ar gyvenimo būdas, kurią skaitytojams dovanoja Irena Gailienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Irena Gailienė su knyga Altruizmas: problema, dilema ar gyvenimo būdas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Altruizmas: problema, dilema ar gyvenimo būdas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irena Gailienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Altruizmas: problema, dilema ar gyvenimo būdas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Altruizmas: problema, dilema ar gyvenimo būdas" perkama kartu