0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anapus masinės hipnozės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 7.49 SoldOut

Knygos "Anapus masinės hipnozės" aprašymas

„Anapus masinės hipnozės" - tai antras, atnaujintas ir gerokai papildytas knygos "Hipnozė. Pati nepopuliariausia knyga arba transcedentinis žmonijos konfliktas" leidimas.


Jūsų rankose knyga, skirta ne visiems. Žinios apie Realybę šioje knygoje nėra naujos, bet jos pateiktos taip, kokios yra iš tikrųjų, be jokių gražbyliavimų ir pataikavimų skaitytojui, be interpretavimų skaitytojo tingumui ir abejingumui pateisinti. Knyga meilės fone agresyviai budina skaitytoją atkreipti dėmesį į tai, kaip nesąmoningai daugelis gyvena.

Agresyvus autoriaus tonas meilės fone padeda išbudinti skaitytoją, miegantį atmerktomis akimis, iš pakenčiamo gyvenimo spąstų, kuris jau laikomas norma. Pakenčiamas darbas... Pakenčiama alga... Pakenčiama antroji pusė... Pakenčiama sveikata... Pakenčiamas oras... Kodėl sau leidote priprasti kentėti? Gal laikas paimti savo rankas į savo rankas ir kažko imtis?


Knyga "Hipnozė. Pati nepopuliariausia knyga arba transcedentinis žmonijos konfliktas" paliko gilų įspūdį daugeliui ją skaičiusių žmonių. Daugelis įgavo galios imtis veiksmų, kad atnaujintų savo gyvenimo kokybę.


Knygos autorius - Martynas Driukas - žinomas kaip NLP ir holistinės saviugdos treneris, Jogos, Reiki, GCK mokytojas. Šešių knygų autorius ir motyvatorius, nukreipęs tūkstančių žmonių gyvenimus į geresnę kokybę.


Ši knyga „Anapus masinės hipnozės" nėra medicinos ar psichologijos vadovėlis, todėl už pasekmes autorius neatsako. Kiekvienas skaitytojas turi vadovautis savo protu ir logika, kas yra tiesa, o kas ne, kas jam priimtina, o kas ne.

Turinys

TURINYS


Įvadas / 15

Transcendentinis konfliktas / 17

Savirealizacija. Sąmonė ir jos žmogus / 23

Meditacija - tai augimas? / 40

Vergų pasaulis? / 70

Religija / 78

Reinkarnacija krikščionybės kultūroje? / 103

Evoliucija vyro ir moters sąjungoje / 120

Vyro ir moters alchemija / 145

Baigiamasis žodis / 179

Naudota ir interpretuota literatūra / 183

Apie autorių / 184

Kitos Sandžajananda knygos LT kalba / 186

Įvadas naujam leidimui

ĮVADO ĮVADAS


Kai baigėsi šios knygos tiražas, planavau daugiau jos neleisti. Nusprendžiau išdalinti ją internete nemokamai. Prieš išdalinant, sėdau atnaujinti ir papildyti, kadangi per ketverius metus, nuo to laiko, kai knyga buvo užrašyta ir išleista, pats gerokai patobulėjau. Skaitydamas ją iš naujo, aš nustebęs žavėjausi teksto aštrumu ir efektyviu budinamuoju poveikiu sąmonei. Buvau pamiršęs, kokia ji gera. Ir, kai užsiminiau apie tai draugams, kad knygos neperleisiu, išgirdau, kad ji daugumos laikoma viena geriausių mano knygų... Tai... Kodėl gi jos neperleidus... Tą ir darau. Pakeistas pavadinimas. Vietoje gremėzdiško „Hipnozė. Pati nepopuliariausia knyga arba transcendentinis žmonijos konfliktas" į daug lengvesnį ir savo prasmės neprarandantį "Anapus masinės hipnozės".

Mano sukelta sąmonėjimo bangą Lietuvoje, išties laikoma pakankamai fenomenaliu įvykiu. Žmonių pradedančių plačiau mąstyti kasdieną vis daugėja, skaitančiųjų ratas kasdieną platėją. Todėl šiai knygai tikrai verta dar pabūti lengvai pasiekiamose vietose - knygynuose. Visiems norintiems tapti savo gyvenimo, savo realybės šeimininkais. Esame visi dėl visų.

Balis, 2017 gruodžio 31 d.

Įvadas

ĮVADAS


Žmogus, prieš imdamas į rankas tokias knygas kaip ši, turėtų žinoti - Žinios ne tik išlaisvina, Žinios įpareigoja. Žinių įgijimas - tai transformacija.

Žmogus, gavęs informacijos kiekį, perleidęs ją per savo smegenų vingius, tampa jau kitu žmogumi. Tokio žmogaus sąžinės balsas, jei jis gavo dvasią maitinančios, sielą budinančios informacijos, po jos jau bus kitoks. Sąžinės balsas bus garsesnis. Ir, jei jis toliau bandys gyventi ignoruodamas tai, ką sužinojo, tai sukels dar didesnį konfliktą nei jautė iki įgaudamas tokias žinias. Jei esi nepasiruošęs pokyčiams ir tavo gyvenime viskas gerai - tai geriau padėk šią knygą į šalį.

Praeitoje knygoje (Nuo gaujų iki šventųjų I d.) aš pasakojau apie tai, kad miegojau giliame sapne daug metų ir kad dauguma žmonių taip pat miega... Aš pasakojau apie hipnozę, kurios įtakoje gyvenau ir kalbėjau apie žmones, milijardus žmonių, kurie vis dar hipnotizuojami kiekvieną dieną.

Šioje knygoje kalbėsime apie transcendentinį žmonijos konfliktą, ne tik apie vieno žmogaus vidinį konfliktą, bet apie konfliktą, svarbų visai žmonijai. Apie tai, kodėl retas žmogus yra sąmoningas, apie tai, kaip akli egoistai - šalių vadovai kuria aklus vergus, kaip istorija aukština žudikus, apie tai, kad Vatikanas iš savo religinės doktrinos išbraukė reinkarnaciją, apie degradaciją, vyro kaip vyro ir moters kaip moters, dėl menko sąmoningumo. Apie tai, kas yra žmogus ir ką jis veikia čia - Žemėje. Ir apie tai, kad niekas niekada nevyksta šiaip sau.

Jei jūsų rankose ši knyga, vadinasi, jau laikas suaugti, bent jau iki sąmonės, kurią turi aštuoniolikmetis, nes, deja, daugumos žmonijos sąmonė įstrigusi trylikamečių lygyje. Daugumos žmonių sąmonė cen-truojasi tarp tarpukojo ir skrandžio. Jei geriau apie tai pagalvosite, jums tai taps akivaizdu.

Todėl dar kartą įspėju, kad tai, ką jūs sužinosite, gali sugriauti jūsų vidinę lūšną, kurioje gyvenate, gali išdžiovinti pelkę, kurioje šiltai ir iš lėto pūvate.

Jei imsitės gyventi po šių žinių kitaip, daugumos būsite laikomi bepročiais. Nemokšos ir tinginiai jums pradės kalbėti už nugaros. Žinokit, tai reiškia, kad jūs priekyje. Masė pradės aptarinėti jūsų nestandartinį gyvenimo būdą. Žinokit - jis tapo įdomus. Jie ieškos jūsų trūkumų. Žinokit - jie pavydi. O jei pavydi, .vadinasi yra ko! Masė visada pavydi asmenybei!


Parašykite atsiliepimą apie "Anapus masinės hipnozės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Martynas Driukas (Sandžajananda arba Trimurti) parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Anapus masinės hipnozės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Anapus masinės hipnozės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Anapus masinės hipnozės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Anapus masinės hipnozės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Martynas Driukas (Sandžajananda arba Trimurti) tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Anapus masinės hipnozės" perkama kartu