0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Arsenas Liupenas prieš Herloką Šolmsą

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-04-03 ela

cool


Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 8.11 SoldOut

Knygos "Arsenas Liupenas prieš Herloką Šolmsą" aprašymas

Morisas Leblanas (Maurice Leblanc, 1864-1941 m.) – prancūzų rašytojas, detektyvų ir nuotykių romanų autorius, sukūręs garsųjį personažą – Arseną Liupeną, vagį džentelmeną.

Nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų M. Leblano likimas buvo nulemtas – jį priėmė chirurgas Ašilas Floberas, įžymiojo prancūzų rašytojo Gustavo Flobero brolis. Sulaukęs brandaus amžiaus, atsisakė tėvo peršamo darbo fabrike ir išvyko į Paryžių – tapti rašytoju. Pirmieji kūriniai nesulaukė skaitytojų palankumo, tačiau juo susidomėjo garsūs to meto rašytojai Ž. Renaras ir A. Dodė, supažindino jį su prancūzų literatūros korifėjais – S. Malarmė ir A. Alė.

1905 m. mėnesinio žurnalo Je sais tout leidėjas P.Lafitas pasiūlė jam parašyti apysaką „Arsenas Liupenas suimtas“. Po dvejų metų pasirodė pirmoji knyga apie Arseną Liupeną, sukeldama A. Konano Doilio nepasitenkinimą, nes joje išjuokiamas jo personažas – garsusis anglų seklys Šerlokas Holmsas.

Romanų serija apie Arseną Liupeną išgarsino autorių toli už Prancūzijos ribų, buvo įsteigta vadinamoji Arseno Liuopeno bičiulių asociacija, veikianti iki šių dienų.

„Arsenas Liupenas prieš Herloką Šolmsą“ – romano „Arsenas Liupenas, vagis džentelmenas“ tęsinys, kuriame šmaikščiai aprašomi tolesni Arseno Liupeno nuotykiai ir jo dvikova su garsiuoju anglų sekliu Herloku Šolmsu, A. Konano Doilio kūrinių herojaus Šerloko Holmso parodija, savaime suprantama, pasibaigianti pastarojo pralaimėjimu.

A. Konano Doilio Šerlokas Holmsas tuo metu jau buvo plačiai žinomas Prancūzijoje, tad nenuostabu, jog M. Leblanas vadinamas Prancūzijos Konanu Doiliu.


  • Autorius: Maurice Leblanc
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 270
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955241

2011-04-03

cool

Parašykite atsiliepimą apie "Arsenas Liupenas prieš Herloką Šolmsą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Arsenas Liupenas prieš Herloką Šolmsą", kurią skaitytojams dovanoja Maurice Leblanc. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Maurice Leblanc su knyga "Arsenas Liupenas prieš Herloką Šolmsą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Arsenas Liupenas prieš Herloką Šolmsą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Maurice Leblanc. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Arsenas Liupenas prieš Herloką Šolmsą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Arsenas Liupenas prieš Herloką Šolmsą" perkama kartu