91% respondentų rekomenduotų patogupirkti.lt draugui!

0

Pirkėjų atsiliepimai

Barbarų belaukiant

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 15,49 €*
Sutaupote: 3,50 € (23%)
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Barbarų belaukiant" aprašymas

Nobelio premijos laureato J. M. Coetzee romanas „Barbarų belaukiant“ – filosofinis pasakojimas, kuriame keliamas klausimas, kas yra tikrieji barbarai. Tai romanas apie žmogaus prigimtį, kuri, deja, nesikeičia.

Pagrindinis veikėjas – bevardis Imperijos teisėjas, savo dienas leidžiantis nedideliame pasienio mieste. Porą kartų per savaitę jis posėdžiauja teismo procesuose, kitu metu tvarko smulkius reikalus. Teisėjas turi tik vieną norą – iki pat mirties gyventi ramiai ir grožėtis nuostabiais saulėlydžiais bei saulėtekiais.

Tačiau ramus gyvenimas sudrumsčiamas pulkininko Džofo pasirodymo. Imperija pasiruošusi stoti į kovą su barbarais, jau kurį laiką neduodančiais ramybės. Belaisvių kankinimai, beprasmės žudynės, žiaurumas… Visa tai mato ir teisėjas. Jis kankinasi ir negalėdamas pakelti matytų vaizdų bando pasipriešinti sistemai, tik ar tai įmanoma?

Talentingas rašytojas J. M. Coetzee romano „Barbarų belaukiant“ skaitytojus kviečia ieškoti atsakymo į klausimą, kas yra tikrieji barbarai. Beraščiai laukiniai, kurių gyvenimas ir pažiūros skiriasi nuo Imperijos? Imperija, iš kelio šluojanti viską, kas jai nepatinka? O gal tie, kurie vardan ramaus gyvenimo užsideda abejingumo kaukę ir nenori matyti, kas vyksta?

Neįvardintas Imperijos teisėjas – simbolis, kurio prasmę kiekvienas perskaitys savaip. Nedidelės apimties kūrinys taikliai analizuoja mūsų visuomenę, juk tokių imperijų, kokia aprašyta knygoje, istorijoje pasitaikė ne viena.

2003-ias metais J. M. Coetzee buvo apdovanotas Nobelio literatūros premija. Komisija įvartino autoriaus kūrinių kompoziciją, turtingus dialogus ir analizės meistriškumą bei gebėjimą per žmogaus silpnybes bei žmogiškumą užčiuopti jo dieviškąją kibirkštį.

John Maxwell Coetzee (g. 1940 m.) – vienas žymiausių šiuolaikinių rašytojų, du kartus apdovanotas „Man Booker“ premija, taip pat kitais įvertinimais, tarp kurių ir Nobelio literatūros premija. Autorius gimė Pietų Afrikos Respublikoje ir jau daug metų gyvena Australijoje. Jis parašė daugiau nei dvidešimt knygų, tarp kurių kritikų ir skaitytojų puikiai įvertinti romanai „Nešlovė“, „Maiklo K gyvenimas ir laikai“, Elizabeta Kostelo“, „Barbarų belaukiant“ ir kiti.

Jei sudomino trumpas aprašymas, kviečiame pavartyti ištraukas ir kūrinį įsigyti internetu. Atsižvelkite į puslapių skaičių, nes jis padeda įvertinti apimtį. Taip pat verta pasidomėti apžvalgomis bei atsiliepimais. Pirkti online naudinga ne tik dėl išsamių santraukų bei aprašymų, bet ir gerų kainų. Įvairių žanrų ir siužetų knygų galite nusipirkti pigiau, tereikia užsukti į akcijų ir išpardavimų skiltį.


 • Nobelio literatūros premijos laureato knyga

 • Pavadinimas originalo kalba: Waiting for the Barbarians
 • Autorius: J. M. Coetzee
 • Leidėjas: Baltos lankos
 • Išleidimo metai: 2013
 • Knygos puslapių skaičius: 208
 • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9789955237136
 • Vertėjas: Violeta Tauragienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Barbarų belaukiant"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Barbarų belaukiant", J. M. Coetzee. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar J. M. Coetzee su knyga "Barbarų belaukiant" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Barbarų belaukiant" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė J. M. Coetzee. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Barbarų belaukiant" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Barbarų belaukiant" perkama kartu