BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bendradarbiauti su priešu

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 10.69 SoldOut

Knygos "Bendradarbiauti su priešu" aprašymas

Nepakenčiamas charakteris. Nuolatinė trintis. Skirtingai įsivaizduojamas bendro tikslo siekis. Žmonės labai skirtingi, o dirbti kartu reikia. „Bendradarbiauti su priešu“ – knyga, griaunanti iliuziją, kad bendradarbiavimas grindžiamas harmonija ir sutarimu.


Viskas prasideda kasdieniame gyvenime. Kartais nelengva sutarti su kitais šeimos nariais – ar tai būtų šeimos finansų tvarkymas, ar kitų atostogų kryptis. O kuo iškylantys klausimai sudėtingesni, apimantys daugiau kriterijų ar įtraukiantys daugiau veikėjų, tuo sutarimo vizija vis labiau bliūkšta. Tad poreikis rasti sąlyčio taškus su kitaip manančiais – problema, su kuria susiduriama nuo bendrų šeimos planų iki tarptautinių kompanijų bendradarbiavimo.


Mums įprastą suvokimą, kad bendradarbiavimas būtinai yra interesų suvienodinimas, Adam Kahane laiko fantazijomis. Anot jo, nepaprastai svarbu suprasti, jog pasaulis yra daugialypis ir įvairus, todėl reikia išmokti su ta įvairove tvarkytis. Knyga „Bendradarbiauti su priešu“ moko, kad kelias į darnią veiklą veda per ginčus, pykčius, nesutarimą, nuomonių išsiskyrimą. Autorius siūlo gaivų ir inovatyvų požiūrį į bendradarbiavimą – nebūtina sutarti, kad būtų galima dirbti kartu ir siekti puikių rezultatų. Kahane teoriją galima apibūdinti vaizdingais poeto Antonijo Mochado žodžiais – kelio nėra, kelias atsiranda pradėjus eiti.


Šiandienos visuomenė keičiasi. Susiduriama su globalizacijos iššūkiais, o vidinė organizacijų struktūra kinta. Viena vertus, esame priversti dirbti su skirtingų kultūrų atstovais, turinčiais neįprastą mums pasaulio suvokimą ir problemų vertinimą. Kita vertus, organizacijose nyksta hierarchija ir auga lygybės svarba. Tai mus verčia rasti kalbą su vis įvairesnėmis žmonių grupėmis - būti atviriems ir dirbti dėl bendrų tikslų. „Bendradarbiauti su priešu“ įrodo, kad darbas nebūtinai turi būti darbas malonus procesas.


Tarptautinio bendradarbiavimo konsultantas Adam Kahane per ilgus savo karjeros metus padėjo spręsti įvairiausias problemas: nuo pilietinių karų iki klimato kaitos, nuo tarptautinės politikos iki santykių šeimoje. „Bendradarbiauti su priešu“ autorių gyrė tokie Nobelio premijos laureatai kaip Nelson Mandela ar Juan Manuel Santos. Išvada paprasta – jei reikia dirbti su žmonėmis, kurie jums nepatinka, reikia ne atsitraukti, o būti atviram ir pasirengusiam ieškoti išeities.

Iš anglų kalbos vertė Nida Norkūnienė

  • Autorius: Adam Kahane
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025138

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bendradarbiauti su priešu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Bendravimo meno, kūno kalbos knygos

Adam Kahane pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Bendradarbiauti su priešu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Bendradarbiauti su priešu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Bendradarbiauti su priešu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Bendradarbiauti su priešu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Adam Kahane tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bendradarbiauti su priešu" perkama kartu