0

Bendradarbiauti su priešu

  • Nuolaida knygai -24%
Internetu: 10,69 €
Knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 3.30 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Bendradarbiauti su priešu

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9785415025138

2020-04-30 10.69 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Nepakenčiamas charakteris. Nuolatinė trintis. Skirtingai įsivaizduojamas bendro tikslo siekis. Žmonės labai skirtingi, o dirbti kartu reikia. „Bendradarbiauti su priešu“ – knyga, griaunanti iliuziją, kad bendradarbiavimas grindžiamas harmonija ir sutarimu.


Viskas prasideda kasdieniame gyvenime. Kartais nelengva sutarti su kitais šeimos nariais – ar tai būtų šeimos finansų tvarkymas, ar kitų atostogų kryptis. O kuo iškylantys klausimai sudėtingesni, apimantys daugiau kriterijų ar įtraukiantys daugiau veikėjų, tuo sutarimo vizija vis labiau bliūkšta. Tad poreikis rasti sąlyčio taškus su kitaip manančiais – problema, su kuria susiduriama nuo bendrų šeimos planų iki tarptautinių kompanijų bendradarbiavimo.


Mums įprastą suvokimą, kad bendradarbiavimas būtinai yra interesų suvienodinimas, Adam Kahane laiko fantazijomis. Anot jo, nepaprastai svarbu suprasti, jog pasaulis yra daugialypis ir įvairus, todėl reikia išmokti su ta įvairove tvarkytis. Knyga „Bendradarbiauti su priešu“ moko, kad kelias į darnią veiklą veda per ginčus, pykčius, nesutarimą, nuomonių išsiskyrimą. Autorius siūlo gaivų ir inovatyvų požiūrį į bendradarbiavimą – nebūtina sutarti, kad būtų galima dirbti kartu ir siekti puikių rezultatų. Kahane teoriją galima apibūdinti vaizdingais poeto Antonijo Mochado žodžiais – kelio nėra, kelias atsiranda pradėjus eiti.


Šiandienos visuomenė keičiasi. Susiduriama su globalizacijos iššūkiais, o vidinė organizacijų struktūra kinta. Viena vertus, esame priversti dirbti su skirtingų kultūrų atstovais, turinčiais neįprastą mums pasaulio suvokimą ir problemų vertinimą. Kita vertus, organizacijose nyksta hierarchija ir auga lygybės svarba. Tai mus verčia rasti kalbą su vis įvairesnėmis žmonių grupėmis - būti atviriems ir dirbti dėl bendrų tikslų. „Bendradarbiauti su priešu“ įrodo, kad darbas nebūtinai turi būti darbas malonus procesas.


Tarptautinio bendradarbiavimo konsultantas Adam Kahane per ilgus savo karjeros metus padėjo spręsti įvairiausias problemas: nuo pilietinių karų iki klimato kaitos, nuo tarptautinės politikos iki santykių šeimoje. „Bendradarbiauti su priešu“ autorių gyrė tokie Nobelio premijos laureatai kaip Nelson Mandela ar Juan Manuel Santos. Išvada paprasta – jei reikia dirbti su žmonėmis, kurie jums nepatinka, reikia ne atsitraukti, o būti atviram ir pasirengusiam ieškoti išeities.

Iš anglų kalbos vertė Nida Norkūnienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu