Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bendravimo psichologija šiuolaikiškai: žinios ir užduotys

Kaina: 13,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-05-15 Reda

Labai nustebino lietuvių autorių darbas. Buvo įdomu ir naudinga perskaityti!


2022-10-31 13.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bendravimo psichologija šiuolaikiškai: žinios ir užduotys" aprašymas

„Bendravimo psichologija šiuolaikiškai: žinios ir užduotys“ – psichologijos vadovėlis, skirtas norintiems sužinoti atsakymus į svarbiausius teorinius ir praktinius bendravimo klausimus.

Žmogus – ne tik kalbanti, bet ir bendraujanti būtybė. Mūsų įgimtas socialumas toks stiprus, kad kartais, likę vieni, kalbamės su… savimi. Kai kuriems bendrauti su aplinkiniais sekasi geriau, kiti varžosi ir jaučiasi nejaukiai, tiesiog nesusikalba. Poreikis bendrauti net ne visada priklauso nuo paties žmogaus – kasdien sutinkame draugus, namie persimetame bent keliais žodžiais su šeimos nariais, o kur dar kolegos, kaimynai, viršininkai ar klientai. Bendrauti tenka ir su visiškai nepažįstamais žmonėmis, todėl gebėjimas tai daryti yra svarbus kokybiškam ir pilnaverčiam mūsų gyvenimui.

Knyga „Bendravimo psichologija šiuolaikiškai“ moko, kaip bendrauti efektyviau, laisvai ir tuo mėgautis. Knygoje pasakojama apie bendravimo esmę ir atskleidžiamas sėkmingo bendravimo „receptas“, analizuojami savęs pažinimo ir tapatumo klausimai, pasakojama kaip kuriamas įvaizdis ir pagal kokius dėsnius suvokiame vieni kitus, kalbama vieną svarbiausių bendravimo gebėjimų – klausymąsi.  Be to yra skyrius skirtas efektyvioms viešos kalbos rekomendacijoms. Taip pat skaitykite apie tarpusavio pasitikėjimą ir atsivėrimo riziką, žmonių charakterių ir temperamentų įvairovę, apie konfliktus ir jų sprendimo galimybes.

Vadovėlyje patariama, kaip bendraujant išvengti dažniausiai daromų klaidų, išspręsti kylančius konfliktus ir sėkmingai bendradarbiauti grupėse. Teorines vadovėlio žinias papildo praktiniai patarimai, o įtvirtinti tai, kas išmokta, padės testai, užduotys, klausimai diskusijoms. Naujasis vadovėlis parašytas laikantis šiandienos psichologijos mokslo tendencijų, tad čia rasite aktualiausias bendravimo psichologijos mokslo naujienas. Skaitymą ir mokymąsi pagyvins pavyzdžiai susiję su Lietuva ir smagios iliustracijos.

Knygoje „Bendravimo psichologija šiuolaikiškai: žinios ir užduotys“ sudėtingos temos pasakojamos sklandžia, paprasta ir gyva kalba, vengiama be reikalo vartoti tarptautinius terminus, apibrėžiama kiekviena sąvoka, ji paaiškinama. O norintys pagilinti atskirų temų žinias, kiekvieno skyriaus gale ras papildomos literatūros sąrašą – šio sąrašo knygos nesunkiai randamos Lietuvos bibliotekose.

Vadovėlio temos plėtojamos nuosekliai – pirmame skyriuje susipažįstama su bendravimo esme, vėliau kalbama apie „Aš“ sampratą ir asmens tapatumą, skiriamas dėmesys ne tik kalbėjimui, bet ir gebėjimui išgirsti. Plėtojamos teorinės ir praktinės bendravimo problemos, kurių analizė padės išvengti nesusikalbėjimo, parengti įtikinamą viešąją kalbą ir efektyviai susikalbėti su bet kuo. Neliks nuošalyje nežodinė kalba, vertybiniai bendravimo aspektai, charakterių įvairovė – „Bendravimo psichologija šiuolaikiškai: žinios ir užduotys“ pateikia daugiasluoksnį ir išsamų žmonių komunikacijos vaizdą.Kiti taip pat domėjosi


2020-11-19

Tai labiau glabūt skirta ši knyga analizuoti ir mokytis grupėse,nes daug testų pritaikytų spresti grupėms.Ir tai yra antroji knyga,pirkau tiesiog nežinodamas to nes pavadinimas įdentiškas.Dažnai nukrypstama nuo pagrindinės temos,vartojami terminai nelabai suvokiami paprastam skaitytojui.Sveikitina kad tai yra Lietuvių psichologių bendras dabas.

2020-05-15

Labai nustebino lietuvių autorių darbas. Buvo įdomu ir naudinga perskaityti!

2020-01-17

geros VAGOS KNYGOS.

Parašykite atsiliepimą apie "Bendravimo psichologija šiuolaikiškai: žinios ir užduotys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Psichologijos, psichiatrijos knygos

Rosita Lekavičienė, Dalia Antinienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Bendravimo psichologija šiuolaikiškai: žinios ir užduotys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Bendravimo psichologija šiuolaikiškai: žinios ir užduotys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Bendravimo psichologija šiuolaikiškai: žinios ir užduotys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Bendravimo psichologija šiuolaikiškai: žinios ir užduotys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rosita Lekavičienė, Dalia Antinienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bendravimo psichologija šiuolaikiškai: žinios ir užduotys" perkama kartu