0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Buožgalviai Ligurijoje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Buožgalviai Ligurijoje


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 5.79 SoldOut
Knygos "Buožgalviai Ligurijoje" aprašymas
"Buožgalviai Ligurijoje" - fantastinis romanas.

Giliai kalnuose pasislėpusi Ligurija - jauno prancūzų kalbininko Pjero Diuvalje svajonė ir tikslas. Čia jis atranda ne tik prasmingą darbą, bet ir naują savo tapatybę.
Vis dėlto gyvenimas šioje atokioje vynuogynų šalyje, regis, nėra toks paprastas. Kupro viršukalnėje naktimis pradėjus mirgėti paslaptingoms švieselėms, Ligurijos žmonės suabejos tuo, ką iki šiol manė esant tikra, ir viskuo, ką laikė įmanoma.

Kas tie paslaptingi, vietinių buožgalviais praminti įsibrovėliai, kalno gilumoje sukūrę sunkiai protu suvokiamų mokslo technologijų centrą?
Ko jiems reikia iš žemės ir tuo labiau - iš Dievovo pamiršto kampelio Ligurijos?
Šių klausimų vedini liguriečių mokslininkai su Pjeru priešakyje atras visiškai kitokį pasaulį, patvirtinantį, kad Visatoje esame ne vieni...

Vertė Petras Žemkauskas

  • Autorius: Peter Smith
  • Leidėjas: Kalendorius
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098083934

Parašykite atsiliepimą apie "Buožgalviai Ligurijoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslinės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Buožgalviai Ligurijoje, kurią skaitytojams dovanoja Peter Smith. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Peter Smith su knyga Buožgalviai Ligurijoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Buožgalviai Ligurijoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Peter Smith. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Buožgalviai Ligurijoje palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Buožgalviai Ligurijoje" perkama kartu