⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Centrinė stotis (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 3.99 SoldOut

Knygos "Centrinė stotis (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Nors jas skiria penkiasdešimt metų, jų istorijos panašios – abi jas sieja meno mokykla centriniame Niujorko stoties terminale. Bestseleriu tapęs amerikiečių rašytojos Fionos Davis romanas „Centrinė stotis“ kviečia išgirsti ne tik jų istoriją, bet ir pasakojimą apie istorinį pastatą, meną ir pripažinimą.

Devyniems milijonams Niujorko gyventojų Centrinė miesto stotis – architektūros ir dizaino perlas, svarbi atminties ir miesto tapatybės vieta. Tačiau Klarai Darden ir Virginijai Klėj ji reiškia kur kas daugiau.

Klarai centrinės stoties terminalas – jos ateitis, į kurią dabar, trečiame XX a. dešimtmetyje, žiūrima itin optimistiškai. Ji – sėkminga Centrinės stoties meno mokyklos iliustracijos mokytoja, nedrąsiai svajojanti, kad jos darbai papuoš „Vogue“ viršelį. Tačiau net darbas prestižinėje mokykloje nepadeda įveikti atšiauraus visuomenės požiūrio į moterį menininkę. Užsispyrusi ir savimi pasitikinti Klara siekia savo svajonių, tačiau kelią jai ir jos bičiuliams pastoja didžioji depresija. Vis dėlto nei alkis, nei nepriteklius neprilygs tam, ką jai teks patirti vėliau…

1974-asiais Centrinė stotis nyksta, regis, kartu su Virginijos Klėj gyvenimu. Pastatas toli gražu neprimena spindinčio ir gyvybe alsuojančio Niurjorko perlo – pasenusi apdaila, didelis nusikalstamumas ir nuolat keliamas klausimas, ar centrinis terminalas dar turi teisę egzistuoti? Virginijai stotis suteikia paskutinę galimybę – išsiskyrusi ir dukrą išlaikyti turinti moteris įsidarbina informacijos kioske. Vieną dieną klaidžiodama stotyje ji aptinka apleistą meno mokyklą, o rasta paslaptinga akvarelė kelia klausimą – kas šio šedevro autorius?

Virginija leidžiasi į paieškas – tai ne tik kova už Centrinės stoties išsaugojimą, bet ir bandymas sužinoti į Klaros Darden gyvenimo istoriją bei paslaptis. Kodėl naujausios žinios apie šią moterį siekia tik 1931-uosius?

Amerikiečių rašytojos Fionos Davis įkvėpimo šaltinis – žymiausi Niujorko pastatai ir jų istorijos, kurias knygose perteikia sukurtų herojų išgyvenimai ir dramos. Ji teigia, kad jai patinka kurti tokias istorijas, kurioje moterys aktyviai ir atkakliai kuria savo likimą. Jos kovoja už tiesą, o kartu ir pačios atranda save. Per savo karjerą Fiona Davis išbandė aktorės ir žurnalistės profesijas, tačiau galiausiai visą laiką skiria istorinių romanų kūrybai – jos knygos šiandien išverstos į 12 kalbų ir tapo pripažintais bestseleriais.

„Tai dar viena Davis duoklė Niujorko įžymybėms. Grožinės istorinės literatūros gerbėjus sužavės du skirtingi pasakotojų balsai ir į dvi laiko atkarpas padalinta istorija, atskleidžianti vieno iš didžiausių pasaulio transporto mazgų praeitį.“
Library Journal

„Fionos Davis knyga „Centrinė stotis“ remiasi autorės sėkmės formule - literatūroje naujam gyvenimui prikelti žymiausius Niujorko pastatus. Tai priminimas, kaip ilgai moterų darbas buvo nuvertintas ir negerbiamas – šiai knygai neįmanoma atsispirti.“
USA Today


  • Autorius: Fiona Davis
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 375
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664250-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Centrinė stotis (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Centrinė stotis (knyga su defektais)", Fiona Davis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Fiona Davis su knyga "Centrinė stotis (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Centrinė stotis (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Fiona Davis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Centrinė stotis (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Centrinė stotis (knyga su defektais)" perkama kartu