0

Dangus griūva. Žiogas ir skruzdėlė. Varna ir sūris

  • Nuolaida knygai -29%
Kaina internetu: 6,39 €
Kaina knygyne: 8,89 €*
Sutaupote: 2.50 € (29%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dangus griūva. Žiogas ir skruzdėlė. Varna ir sūris

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 22x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • ISBN ar kodas: 9789955239109

2021-01-31 6.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dangus griūva. Žiogas ir skruzdėlė. Varna ir sūris" aprašymas

Lietuvių liaudies pasakos atgimsta knygoje "Skiemenuotos pasakos: dangus griūva, žiogas ir skruzdėlė, varna ir sūris".Pasakose "Dangus griūva", "Žiogas ir skruzdėlė", "Varna ir sūris" naujomis spalvomis atgyja nepamirštami jų personažai – baikštusis katinėlis ir išmintingoji meška, darbščioji skruzdėlė ir lengvabūdis žiogas muzikantas, savimyla varna ir gudrioji lapė.Ši paveikslėlių knyga skirta 4–7 metų vaikams, besimokantiems skaityti. Pasakos knygelėje su–skie–me–nuo–tos, kad vaikas, atpažindamas raides ir tardamas garsus, galėtų jas perskaityti pats.

Parašykite atsiliepimą apie "Dangus griūva. Žiogas ir skruzdėlė. Varna ir sūris"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Dangus griūva. Žiogas ir skruzdėlė. Varna ir sūris, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Dangus griūva. Žiogas ir skruzdėlė. Varna ir sūris aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Dangus griūva. Žiogas ir skruzdėlė. Varna ir sūris. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Dangus griūva. Žiogas ir skruzdėlė. Varna ir sūris dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Dangus griūva. Žiogas ir skruzdėlė. Varna ir sūris" perkama kartu