⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Devyniasdešimtųjų vaikai tampa tėvais

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-02-16

Labai patiko, džiaugiuosi, kad šią knygą perskaičiau.


Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 7.99 SoldOut

Knygos "Devyniasdešimtųjų vaikai tampa tėvais" aprašymas

Veronika Urbonaitė-Barkauskienė ne vienerius metus rašo tinklaraštį „Pterodaktilis ...ir vaikai“. Pagrindinės jo temos – tėvystės iššūkiai šiuolaikiniame pasaulyje. Autorė dažnai kalba apie pusiausvyros paieškas, iššūkius ir bandymą suderinti daugybę savo vaidmenų. Dalį minčių rasime ir knygoje „Devyniasdešimtųjų vaikai tampa tėvais“, tiesa, čia taip pat nugulė pasvarstymai, kurie niekada nepasirodė bloge.

Kas gi yra tie devyniasdešimtųjų vaikai? Autorė savo knygoje taip vadina asmenis, kurie gimė per dvidešimtojo amžiaus paskutinius du dešimtmečius. Šie žmonės jau nuo jauno amžiaus gebėjo naudotis technologijomis, internetas jiems nebuvo egzotika, prieinama begalybė informacijos. Visa tai turėdami ir matydami kitus pavyzdžius, jie sau kelia nerealius lūkesčius, o kiekvieną nesėkmę reaguoja gerokai jautriau nei ankstesnės kartos.

„Devyniasdešimtųjų vaikai tampa tėvais“ – socialinis tekstas apie šios kartos tėvystę. Kartos, kuri turi aiškius riboženklius, būdingą elgesį ir savo lūkesčius. Visi įsivaizduoja, kad savo vaikus tikrai augins kažkaip (dar nežinia kaip) kitaip. Juk jie skaito internetą ir viską žino apie tėvystę. Vaikai bus mandagūs, aprengti stilingais drabužėliais, visiems patiks, klausys tėvų. Tik realybė dažnai šiuos lūkesčius truputį nuleidžia. Tada ištinka drama. Devyniasdešimtųjų vaikų karta šią per amžius besikartojančią realybę išgyvena ne taip ramiai, kaip jų tėvai ar seneliai. Vaikų auginimas interneto amžiuje turi savo kainą, kurią tenka sumokėti nuolatiniais nustebimais. Knyga kalba apie naivų tikėjimą, kad tėvystė bus lengva ir sklandžiai praeis, net neišsipurvinus rankų. Autorė tiesiai kalba apie storos odos užsiauginimą bei puikybės kaukės nusimetimą. „Devyniasdešimtųjų vaikai tampa tėvais“ – atviras tekstas apie nenudailintą motinystę.

Veronika Urbonaitė-Barkauskienė teigia, kad knygoje „Devyniasdešimtųjų vaikai tampa tėvais“ galima tikėtis pokalbių apie empatiją, vyrus, kūną, lūkesčius, vienatvę. Leidinį iliustravo menininkė Ūla Šveikauskaitė. Dizainą kūrė Eglė Marija Ažubalytė. Todėl knyga bus ne tik aktuali savo temomis, bet ir maloni akiai.

Miesto sociologė Veronika Urbonaitė-Barkauskienė su savo šeima gyvena Švedijoje. Moteris turi tris vaikus, kurių auginimo patirtys buvo labai skirtingos. Gimus dvynėms autorė dėl sveikatos problemų negalėjo daug prisidėti prie jų auginimo ir kaip pati teigia – stebėjo viską tarsi iš šalies. Sulaukusi trečiojo vaiko Veronika visa galva panėrė į motinystės patirtis. Autorė publikavo ne vieną straipsnį šiuolaikinės tėvystės tema.Kiti taip pat domėjosi


2022-02-16

Labai patiko, džiaugiuosi, kad šią knygą perskaičiau.

2021-01-15

Ši knyga kažkas NEREALAUS!! Puikiai atitiko mano laikmetį, net sukėlė sentimentus.:)

2020-08-12

Knygos pavadinimas ir anotacija neatitinka turinio. Nieko apie 90-tuosius nerasite.

2020-08-06

Kiek daug tiesos ir įžvalgu. Skaičiau ir vis svarsčiau apie tam tikrus savo bruožus, kuriuos suformavo 90-ųjų laikmetis. Įdomi knyga!

2020-07-01

aktuali knyga, padėjo

Parašykite atsiliepimą apie "Devyniasdešimtųjų vaikai tampa tėvais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Veronika Urbonaitė-Barkauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Devyniasdešimtųjų vaikai tampa tėvais", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Devyniasdešimtųjų vaikai tampa tėvais" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Devyniasdešimtųjų vaikai tampa tėvais" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Devyniasdešimtųjų vaikai tampa tėvais"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Veronika Urbonaitė-Barkauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Devyniasdešimtųjų vaikai tampa tėvais" perkama kartu