Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didysis karas visuomenėje ir kultūroje: Lietuva ir Rytų Prūsija

Kaina: 21,79 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 21.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Didysis karas visuomenėje ir kultūroje: Lietuva ir Rytų Prūsija" aprašymas

Pirmąjį ir Antrąjį pasaulinius karus skiria viso labo keli dešimtmečiai, tačiau Antrojo karo atmintis daugelyje Europos visuomenių šiandien yra užgožusi Pirmojo reikšmę. Šia knyga "Didysis karas visuomenėje ir kultūroje: Lietuva ir Rytų Prūsija" bandoma tą reikšmę priminti, perkeliant skaitytoją į laikotarpį prieš 1939-1940 m., kai Pirmasis pasaulinis, arba Didysis, karas tebebuvo daugelio socialinių ir kultūrinių reiškinių matas.

Monografija "Didysis karas visuomenėje ir kultūroje: Lietuva ir Rytų Prūsija" nėra tipiška Pirmojo pasaulinio karo istorija. Ja siekiama atskleisti, kaip šis karas buvo patirtas ir kaip vėliau sureikšmintas dviejose kaimyninėse visuomenėse: Lietuvoje ir Rytų Prūsijoje. Pasirinkus tyrinėti šiuos du regionus, bandoma spręsti platesnį klausimą: kiek pagrįstas Europos žemyno dalijimas į tą dalį, kurioje Pirmasis pasaulinis karas tarpukariu buvo atmenamas, ir tą, kurioje jis esą buvo pamirštas. Siekiant atsakyti į šį klausimą, buvo pritaikytas lyginamasis metodas tiriant vienodus, panašius ir skirtingus karo patyrimo ir jo vėlesnio sureikšminimo Lietuvoje ir Rytų Prūsijoje aspektus. Ši - lyginamoji perspektyva į Didžiojo karo reikšmę abiem visuomenėms ir įvairiems jos segmentams leido pažvelgti visai kitaip nei tyrinėtojų tai buvo daroma iki šiol.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Didysis karas visuomenėje ir kultūroje: Lietuva ir Rytų Prūsija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Hektoras Vitkus, Vasilijus Safronovas, Vygantas Vareikis, Vytautas Jokubauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Didysis karas visuomenėje ir kultūroje: Lietuva ir Rytų Prūsija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Didysis karas visuomenėje ir kultūroje: Lietuva ir Rytų Prūsija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Didysis karas visuomenėje ir kultūroje: Lietuva ir Rytų Prūsija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Didysis karas visuomenėje ir kultūroje: Lietuva ir Rytų Prūsija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Hektoras Vitkus, Vasilijus Safronovas, Vygantas Vareikis, Vytautas Jokubauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Didysis karas visuomenėje ir kultūroje: Lietuva ir Rytų Prūsija" perkama kartu