0
Didžioji geriausių pasaulyje pamokančių istorijų knyga
13.99 OutOfStock

Didžioji geriausių pasaulyje pamokančių istorijų knyga

  • Nauja knyga
Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Didžioji geriausių pasaulyje pamokančių istorijų knyga

  • Leidėjas: Lectio divina
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 512
  • ISBN ar kodas: 9786094840746

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

"Didžioji geriausių pasaulyje pamokančių istorijų knyga" - tai nuostabi dovana ir ypatingai vertinga knyga, kurioje sukauptos pamokančios istorijos iš visų pasaulio tautų išminties lobyno! Daugiau nei 500 puslapių išminties kiekvienai dienai – tai knyga, kuri privalo būti kiekvieno žmogaus namuose ir skaitoma visas 365 metų dienas! Po vieną pasakojimą kiekvienai metų dienai – per daugybę kartų sukaupta patirtis pasieks kiekvieną širdį – ir jauną, ir jau mačiusią gyvenimo…

Trumpų pamokomų pasakojimų žanras gimė Rytuose, kur žmonės mėgo kalbėti alegorijomis, užuominomis ir mįslėmis. Bėgant laikui ir vystantis visuomenei, tokie pasakojimai virto populiariu literatūros žanru – savotiškais esė. Juos įdomiai panaudoja įvairios filosofinės ir socialinės srovės.

Psichologijos mokslo raida net sukūrė ypatingą tokių pasakojimų rūšį – gydomuosius pasakojimus, kurie padeda spręsti asmenybės problemas ne blogiau nei tradicinės psichoterapijos seansai.

Kartais linksmos ir šmaikščios, kartais tiesiog išmintingos istorijos padės priimti teisingus sprendimus pačiose sudėtingiausiose situacijose ir užtikrintai žengti į priekį. Būtent tokie pasakojimai pažadina pačius šviesiausius ir kilniausius jausmus, pašalina įtampą, kylančią dėl šiuolaikinio gyvenimo tempo, sumaišties ir reikalavimų bei sugrąžina vidinę harmoniją.

Šiame rinkinyje "Didžioji geriausių pasaulyje pamokančių istorijų knyga" sukaupti tobuliausi išminties perlai, sukurti ir per amžius nugludinti viso pasaulio išminčių: biblinės, afrikietiškos, indiškos, žydiškos istorijos, Levo Tolstojaus ir Ivano Turgenevo parašyti pasakojimai ir iškilios daugybės kitų autorių mintys.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu