0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dievo namai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 4.99 SoldOut

Knygos "Dievo namai" aprašymas

Steve’as Bergmanas – garsus psichiatras, Harvardo ir Oksfordo medicinos mokyklų absolventas, knygoje „Dievo namai“ kandžiai prabyla apie sveikatos sistemos skaudulį – pirmuosius rezidentų darbo metus.

Iš pradžių sutiktas abejingai, romanas „Dievo namai“ netruko tapti knyga, kuri rekomenduojama perskaityti kiekvienam, nusprendusiam rinktis medicinos studijas. Tai pasakojimas apie tai, ko geriau nežinoti apie ligonines ir šiuolaikinę mediciną, ir apie tai, ko jums nepasakys nė vienas gydytojas. „Medikų biblija“ vadinamas kūrinys vertinamas itin kontraversiškai, todėl nenuostabu, kad autorius nusprendė ją išleisti išgalvotu Samuelio Shemo slapyvardžiu.


„Dievo namai“ pasirodė 1978 m. Romane vaizduojama išgalvota Beth Israelio ligoninė Bostone. Į šią ligoninę atvyksta šeši internai. Jie tiki, kad jų pašaukimas - gelbėti žmones. Baigę prestižines medicinos studijas, išdidūs ir pasitikintys savimi jie tampa žemiausiu medicinos personalu. Prasideda kova už išlikimą - jie turi išvengti vadovų rūstybės, taikstytis su slaugių priekabiavimu ir toleruoti pacientų užgaidas. Ir tik vienas žmogus palaikys juos šioje kovoje, kurios tikslas - išsaugoti sveiką protą ir pamilti savo profesiją.


Pasirodžius romanui, gydytojai atsiribojo nuo jo  tylos siena. Tačiau po kelių neigiamų atsiliepimų „Dievo namai“ atsidūrė tūkstančių medicinos studentų bibliotekose. Knyga atskleidė nematomą medikų darbo pusę, kai 100 valandų per savaitę dirbantys išsekę rezidentai ima pacientus laikyti priešais. Pasauliniu bestseleriu tapusi knyga paskatino diskusijas apie geresnes jaunųjų gydytojų darbo sąlygas ir padėjo pasiekti reikšmingų rezultatų šioje srityje.

Knygos pasakojimas atkreipia dėmesį, koks svarbus yra nuoširdus gydytojo ir paciento ryšys. „Dievo namai“ yra kvietimas dialogui, kuris aktualus jau daugiau kaip keturiasdešimt metų.


Knygos autorius Steve Bergman teigia, kad parašyti šią knygą jį įkvėpė internatūros metais patirtas izoliacijos jausmas. Anot jo, rezidentams gali atrodyti, kad kraustosi iš proto, nes darbo metu susiduria su beprotiška sistema.


„Kultine virtusi vulgari, nerimą kelianti ir absurdiškai juokinga knyga, kurią šiandien ryte ryja medicinos studentų, rezidentų, internų ir gydytojų legionai.“


The New York Times


„Gerai, kad knyga „Dievo namai“ įsiutino daugybę senosios kartos gydytojų. Buvau nemėgstamas ir demonizuojamas. Knygą cenzūravo ir draudė medicinos mokyklų dekanai, dažnai neleidę man susitikti su studentais. Tačiau tai man per daug nerūpėjo. Mane guodė žinojimas, kad vienintelė mano kaltė – tiesos apie medikų rengimo skaudulius sakymas.“

Samuel Shem (Steve Bergman), knygos autorius


„Geriausia medicininė priežiūra – stengtis nieko nedaryti.“


Tryliktoji „Dievo namų“ taisyklė


Iš anglų kalbos vertė Vytautas Petrukaitis

  • Autorius: Samuel Shem
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 429
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094661556

Parašykite atsiliepimą apie "Dievo namai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Dievo namai", kurią skaitytojams dovanoja Samuel Shem. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Samuel Shem su knyga "Dievo namai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dievo namai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Samuel Shem. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dievo namai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dievo namai" perkama kartu