0

Dingusios Paryžiaus merginos

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 3.20 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dingusios Paryžiaus merginos

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9786094664724

2020-09-30 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dingusios Paryžiaus merginos" aprašymas

„The New York Times“ bestselerių autorės Pam Janoff romanas „Dingusios Paryžiaus merginos“ yra tikrais įvykiais paremta istoriją apie drąsias moteris, kurios Antrojo pasaulinio karo metu susitelkė kovai prieš nacius. Daugelis Specialiųjų operacijų valdybos agenčių dingo, o jų herojiški darbai liko nežinomi visuomenei.

1946-tais metais Manhatano stotyje į darbą skuba Greisė. Mergina kare neteko mylimojo ir iš visų jėgų bando kabintis į naują gyvenimą. Netikėtai ji pamato nesaugomą, po suoliuku pakištą lagaminą. Jauna moteris nesuvaldo savo smalsumo ir puola apžiūrinėti lagamino turinio. ČIa ji pamato dvylika skirtingų nuotraukų vaizduojančių uniformuotas merginas. Susijaudinusi mergina pačiumpa fotografijas ir išskuba į darbą. Vėliau Greisė bando sužinoti, kas tos merginos iš nuotraukų ir netrunka išsiaiškinti, kad lagaminas priklausė Elenonorai.

Elenonora – Specialiųjų operacijų valdybos agenčių vadovė. Jos atrinktos merginos siunčiamos į užsienio šalis dirbti radijo ryšininkėmis, kurjerėmis, taip pat užsiimti sabotažu – griauti geležinkelio bėgius, telegrafo stulpus ir kitą įrangą, bei taip kenkti naciams. Eleonora darbui užverbavo vienišą motiną Mariją. Knygos istorija papasakota trijų veikėjų akimis – Greisės, Eleonoros ir Marijos.

Greisė pradeda savo tyrimą, o tai, ką ji sužino bandydama atsekti dvylikos moterų, kurios niekada negrįžo iš paskirties vietos, likimus – pribloškia. „Dingusios Paryžiaus merginos“ – istorija karo žiaurumus, apie neeilines moteris, stiprybę, viltį, pasiaukojimą, pasipriešinimą, draugystę, valią ir išdavystę. Knyga atskleis mažai kam žinomų Antrojo pasaulinio karo detalių.

Amerikiečių autorė Pam Janoff studijavo istoriją JAV Vašingtono universitete bei Jungtinės Karalystės Kembridžo universitete. Po studijų autorė pradėjo dirbti JAV Armijos sekretoriaus asistente ir gavo unikalią galimybę dalyvauti aukščiausio lygmens operacijose. Po darbo Pentagone Pam Jenoff buvo paskirta į JAV konsulatą Lenkijoje. Čia ji išplėtojo savo patirtį lenkų ir žydų santykių klausimais, užmezgė glaudžius ryšius su išlikusia žydų bendruomene. 1998-tais metais autorė paliko tarnybą ir pradėjo studijuoti teisę. Šiuo metu ji rašo knygas ir mokykloje dėsto teisę. Pam Janoff parašė vienuolika – daugiausiai istorinių – romanų. Dauguma jų tapo „The New York Times“ bestseleriais.

Iš anglų kalbos vertė Vytautas Petrukaitis

Parašykite atsiliepimą apie "Dingusios Paryžiaus merginos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dingusios Paryžiaus merginos, kurią skaitytojams dovanoja Pam Janoff. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Pam Janoff su knyga Dingusios Paryžiaus merginos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dingusios Paryžiaus merginos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Pam Janoff. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dingusios Paryžiaus merginos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dingusios Paryžiaus merginos" perkama kartu