0

Dvi sielos. Pašnekesiai su šiuolaikiniais filosofais

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dvi sielos. Pašnekesiai su šiuolaikiniais filosofais

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 323
  • ISBN ar kodas: 9955-445-91-2

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dvi sielos. Pašnekesiai su šiuolaikiniais filosofais" aprašymas

Šios knygos "Dvi sielos. Pašnekesiai su šiuolaikiniais filosofais" pagrindas - 18 pašnekesių su šiuolaikiniais filosofais.

Autorius bando atspindėti, ką kalbinti filosofai mano apie tokius skirtingus dalykus kaip menas, Dievas, meilė, daugiakultūrė visuomenė, gyvenimo gerovė ir valstybės esmė.

Visas įžvalgas galima ginčyti, bet ginčas nėra šios knygos tikslas.

Parašykite atsiliepimą apie "Dvi sielos. Pašnekesiai su šiuolaikiniais filosofais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija

Ger Groot parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Dvi sielos. Pašnekesiai su šiuolaikiniais filosofais, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Dvi sielos. Pašnekesiai su šiuolaikiniais filosofais aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Dvi sielos. Pašnekesiai su šiuolaikiniais filosofais už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Dvi sielos. Pašnekesiai su šiuolaikiniais filosofais? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ger Groot tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Dvi sielos. Pašnekesiai su šiuolaikiniais filosofais" perkama kartu