⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Džiaugsmo feniksas

24,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 24.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Džiaugsmo feniksas" aprašymas

Ši knyga – apie SIELĄ, kuri, eidama gyvenimo vingiais, mokosi, renka patirtis, auga, tobulėja ir dalijasi su kitais savo DŽIAUGSMU.

Ši knyga apie tai, kaip SKAUSMAS gali tapti DŽIAUGSMU. Kaip nusivylimas ir pabaiga gali tapti PRADŽIA. Kaip gyvenimo negandos gali tapti puikiu STARTU. Kaip sudegus PAKILTI iš pelenų naujam gyvenimui ir KURTI bei DALYTIS.

Ši knyga ne apie tai, kaip sunku gyventi be tėvų, kaip baisu, kai miršta mama ir lieki gyventi vienas. Ji labiau apie tai, kaip ši gyvenimo pamoka taps visko PRADŽIA.

Ši knyga ne apie tai, kaip gyventi sergant išsėtine skleroze. Ji apie tai, kaip liga padės pamatyti ir pasiekti savo tikslų.

Šioje knygoje neperskaitysite, kaip sunku skirtis ir auginti vaikus. Knygoje paaiškės, kaip skyrybos atvers duris į NAUJĄ gyvenimą.

Ši knyga nemokys DŽIAUGTIS. Ji tik atvers akis ir leis pamatyti, kiek daug jūs turite ir koks gražus yra jūsų gyvenimas.

Tai knyga, kurioje jūs suprasite, kad:

    – atvira ŠIRDIMI gyventi LENGVIAU;

    – SVAJONĖS pildosi;

    – DĖKINGUMAS yra raktas, leidžiantis išeiti iš bet kokios situacijos;

    – viskas yra ĮMANOMA;

    – kiekviena pabaiga yra GALINGA pradžia su daug galimybių.

Ši knyga – biografinė APNUOGINTOS sielos istorija, kuri įkvėps jus GYVENTI.


  • Autorius: Giedrė Pukienė
  • Leidėjas: Skanios knygos
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 332
  • Formatas: kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099615592

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Džiaugsmo feniksas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Giedrė Pukienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Džiaugsmo feniksas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Džiaugsmo feniksas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Džiaugsmo feniksas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Džiaugsmo feniksas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Giedrė Pukienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Džiaugsmo feniksas" perkama kartu