⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Džozefas Antonas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 3.99 SoldOut

Knygos "Džozefas Antonas" aprašymas

1989-ųjų vasario 14-oji, Šv. Valentino diena, BBC žurnalistė telefonu paskambinusi Salmanui Rushdie pasakė, kad Irano dvasinis lyderis ajatola Khomeini paskelbė jam "mirties nuosprendį". Tada garsus rašytojas pirmąkart išgirdo žodį "fatva". Kuo jis nusikalto? Parašė romaną "Šėtoniškos eilės"...


Taip prasideda pasakojimas, kaip skandalingojo romano autorių religiniai fanatikai priverčia pasitraukti į pogrindį, ir jam, akylai saugomam ginkluotų policininkų, tenka nuolat kraustytis iš vienų namų į kitus. Jo paprašoma susigalvoti slapyvardį, kuriuo į jį galėtų kreiptis policijos pareigūnai. Salmanas Rushdie prisimena savo mylimus rašytojus - Conradą ir Čechovą - ir sugalvoja jų vardų derinį: Džozefas Antonas. Kaip rašytojas ir jo šeima gyvena visus tuos devynerius metus, kai jam nuolat grasinama susidoroti? Kaip jam sekasi tęsti pradėtus darbus? Kaip jis įsimyli ir skiriasi? Kaip ir kodėl klysta, kaip išmoksta duoti atkirtį? Salmanas Rushdie pirmąkart atvirai apie tai prabyla šiuose ypatinguose memuaruose, tai istorija apie vieną svarbiausių nūdienos mūšių už žodžio laisvę.


Salmanas Rushdie (Salmanas Rušdi, gim. 1947) - romanistas, eseistas, kritikas, vienas garsiausių XX a. kūrėjų. Autorius išgarsėjo antrąja savo knyga "Vidurnakčio vaikai" (liet. k. išleista 1999 m.), už ją gavo vieną svarbiausių literatūros apdovanojimų - Bookerių Bookerio premiją. Rushdie suteikti aštuoni garbės daktaro titulai, jis - Karališkosios literatūros draugijos narys, o Anglijos karalienė už nuopelnus literatūrai rašytoją įšventino į riterius.


Iš anglų kalbos vertė Albinas Šorys


  • Autorius: Salman Rushdie
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 544
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955237471

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Džozefas Antonas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Salman Rushdie pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Džozefas Antonas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Džozefas Antonas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Džozefas Antonas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Džozefas Antonas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Salman Rushdie tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Džozefas Antonas" perkama kartu